Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok nektek is volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek is volt már olyan érzésetek hogy ha könnyen jön a csaj akkor nem lehet élvezni?

Figyelt kérdés
én igy vagyok vele akármennyire is tökéletes a csaj ha nem kell megharcolnom érte akkor nem tudom élvezni mert nincs meg az a múlt és kötelék mint ami egyébként lenne...mas is van igy ezzel?
2016. febr. 1. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Azta,van srác aki ezt szereti? :O *-* hello,it's me :D
2016. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül harcolással alakulhat ki szoros kötelék...

Sokkal inkább a figyelmes ismerkedéssel, udvarlással.

Am hihetelen h van még ilyen srác 😃

2016. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem én ezzel különc vagyok xdd
2016. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jelenleg is egy ilyen szituban vagyok de egyszerűen nincs meg az a kihívás... annyira mindegy mit írok neki ha udvarlok es bokolok kb ugyan az a válasza mint ga csak trollkodok vele es ez zavar... már ő ajánlotta fel a találkozót és nem azért mert gyáva volnék... de nem is gondolok rá túl sokat... ez bemutató talán annak hogy élőben még nem láttam de akkor sem tudom mit akarok pontosan
2016. febr. 1. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
hát és ha a csajis igyvan:D? amiek pasiért nem kel küzdeni azt nem élvezi..
2016. febr. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Találkozzatok élőben!:)

Ha meglesz a "kémia" és a kölcsönös vonzalom, akkor nyert ügyed van :)

Meg döntsd el h mit akarsz ne játsz az érzéseivel.

Lehet h ő többet érez....

De a találkozás nagyban hozzá fog járulni ahhoz, h tudd h mit akarsz ;)

2016. febr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy harcolni? :O Kivel? Azért gladiátorok nem vagyunk.


Én inkább úgy vagyok vele, hogy ne legyen túl könnyű egy lányt megszerezni, de kölcsönösen tegyünk lépéseket egymás felé és ne csak azt várja el, hogy én tegyek mindent. Az elbizonytalanít és azt hinném, hogy nem érdeklem.

2016. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!