Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most tényleg ilyenek a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ilyenek a mai fiatal fiúk?

Figyelt kérdés
Rám írt egy srác csak úgy random,hogy tetszek neki meg minden.Erre elkezd érdeklődni a szűzségem felől ami miatt alapból már nem volt szimpi mivel ez a magánügyem.Írta,hogy ne legyek annyira szégyelős mondjam már.Utána pedig,elkezdi ,hogy benne lennék valamibe?Mondom nem mivel tudtam,hogy arra céloz.Elkezdi,hát akkor nem kell olyan komolyan venni,nyalogathatom neki a nyalókáját is.Jól elküldtem melegebb éghajlatra utána meg ő kezdett el fikázni,hogy nem is vagyok annyi amennyinek elmondom magam.Szépen letiltottam.Most tényleg ilyen gusztustalanok lennének a mai fiúk?Nincsen egy normális köztük,csak ilyen barmok?
2016. febr. 1. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sajnos elég gyakori az ilyen manapsag...de fiukent mondom hogy a legjobb dontes jol tökön rugni mindet aki ilyen...mindenki jol jar...te kiröhögöd és neki nem lesz utódja kb sziveséget teszel a világnak vele :D
2016. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Viksaaaa válasza:

Szia.


Nem nem ilyenek. Amíg én élek legalábbis lesz 1 aki nem..


Sose nyitottam így egy lány felé, de ez nem azt jelenti, hogy prűd nerd vagyok. De nekem személyszerint rettentően fontos a romantika, a közös ismeretség, beszélgetés, a másik igényének lesése és ennek kielégítése legyen szó egy sétáról szexről vagy bármiről.

A problémák közös megoldása, mivel egy PÁR vagyunk és PÁRosan kell megoldani a dolgokat. Jó, avagy rossz értelemben.


Szerintem ez a felfogásom miatt nincs barátnőm mert ahogy látom, ez már nem kellendő. :)

De változni nem fogok.


Szép napot, 21/F

2016. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én még sosem kérdeztem ilyet lánytól amikor barátnőm volt még tőle se
2016. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akinek elege van a bunkó pasikból az írjon rám,adok egy ötletet,tanácsot!
2016. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ilyenek a parasztok de azt kikérem magamnak, hogy mindenki ilyen... Akkor a lányok miért félrevezető nem szókimondó haragtartó qrvák? Azért nem minden hiba a fiúkban van. Ebben az esetben igen de pl. az 1-es.
2016. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez egyszeri eset volt? Ha igen, akkor nem lenne jó általánosítani, mert elveszted a fiúkba vetett hited. Azért szúr szemet ez, mert agrresszíven nyilvánul meg az ilyen ember. A rendes srác nem így próbál megközelíteni. Kivár, mert ha igazán akar téged tudja, hogy egy rossz szóval, gesztussal eltaszíthat és ezáltal talán el is veszíthet téget. Zárd ki a bunkókat - egyebet nem tehetsz, mert mindig voltak, és lesznek is -, és adj időt azoknak a srácoknak, akik ugyanaz jelent értéket, mint neked.
2016. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!