Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan kezdjek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok élsportoló..ez alatt azt értem hogy a hétköznapjaimba suli van és edzés esetleg suli helyett is edzes (nem lógok) így elég kevés időm marad a csajozásra alapból ugyanakkor már vágyom egy barátnőre akit szerethetek és megölelhetek és megkönnyebbülés lenne számomra hogy számíthatok rá..hétköznaponként csak este van időm 6-7 után tehát hogy akkor elmenjek valahova az eléggé esélytelen hétvégéken jobbára verseny van az egyik napon de a másik szinte mindig szabad de van hogy mind a kettő...tudom ugy hangzik nincs időm egy barátnőre de ezen még lehet bővíteni ha a felesleges programokat hétköznnap csinálom vagyis hétvégén nincs plusz munka csak a kötelességem...nem vagyok swagyolo bulimánias mai köcsög aki elissza az agyát vannak céljaim és azokhoz tartom magamat...de az emberek felé nyitott vagyok,kedves,barátságos és segítőkész...a kérdésem az lenne hogy ilyen élettel és tulajdonságokkal hol és hogyan érdemes nekikezdeni a csajozásnak?

2016. jan. 27. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit sportolsz?

Ht arra van idő amire szánunk...

De lehet h egy mai lány már teljes embert követel...

Bár ezek alapján nagyon szipmi vagy mégis azt tanácsolom h a közvetlen környezetedbe keress csajt h minden időt ki tudjatok használni.

15/L

2016. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a szerelmet nem lehet keresni! Vard ki! Biztos megtalalod a nagy őt! Amugy en biztos vagyok benne h lenne ra idod! Vagy legalabbis szannal ra! De ne keresd!
2016. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kedves második nem értem a logikadat...várjam ki es majd becsonget hozzám? nyilván nem... ha nem keresem nem fogom megtalalni... plusz nem a nagy őt keresem mert azt keresni nem lehet csak érezni nekem valaku kell aki mellett megint nyugodtan lehetek önmagam es büszkék vagyunk egymásra aztan ha ő az igazi az majd kiderul... es hétköznap tényleg lehetetlen több időt raszanni ha lehetne akkor mar megtettem volna... hétvégén tudok csak időt szakítani...
2016. jan. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!