Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig heveri még az előző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig heveri még az előző pasiját?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, akivel tiszta jóban vagyok. Nem rég rakta ki a barátja. S mondta hogy neki nem kell senki egy jó ideig, amig nem a párja emléke él benne. S senkit nem akar érzelmileg kihasználni. Egy hónapig jártak a lány első szerlemme


Ez mind szép és jó :DD De akkor hogy maradjak mellette. Hogy érjem el, hogy többet akarjon ő is barátságnál? S mégis mennyi idő múlva?

20 évesek vagyunk



2016. jan. 5. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, nem is olyan rég. 3 hónap után éreztem egy kicsit jobban magam, de még akkor sem álltam volna kész egy új kapcolatra. Több mint fél év kellett ahhoz, hogy újra szeretni tudjak valakit, de még ekkor sem jöttünk össze, mert nem voltam biztos magamban, így végül semmi nem lett belőle. Bocsi lehet kicsit lehangoló. :D

18/L

2016. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!