Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az probléma, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

231018893 kérdése:

Szerintetek az probléma, ha 16 évesen még soha nem voltam nővel és még csak barátnőm se volt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 18:31
1 2
 11/15 Hargitai János válasza:
Amikor én voltam kb ennyi idős a fél osztály már vígan kamatyolt(ha minden igaz) És amikor fenn hangon tárgyalták a dolgokat, az eléggé zavart... Ha hasonló helyzetben van a kérdező,nem csoda ha bajnak érzi.
2016. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
egyáltalán nem
2016. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én 15 vagyok(pár héten belül 16) és nekem sem volt még, szóval ne aggódj. :D
2016. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
neked probléma? nekünk biztos nem az... ha meg ennyire érdekel mások véleménye/elvárása, akkor inkább ezen próbálj meg változtatni, mert nem egészséges.
2016. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Barátnőt találni a nehezebb,"nővel lenni" egyszerűbb,azt ne halogasd,mert ha eljön a lehetőség (ha eljön az igazi),akorra legyen némi gyakorlatod,magabiztosságod! Fiatalabb voltam nálad,és rettentő félénk,az ismeretségi körben szekáltak érte az idősebb nők 20-30 év körüliek,néha megfogták a farkam is,mígnem egy idős férfi kioktatott,hogy valamelyiket fogjam a szaván. Így is tettem,a férje hajón szolgált az egyiknek,akinek visszaszóltam,hogy elmegyek hozzá,tanítson meg mindenre,mire többen nevettek rajtam,de ki is kerekedett a szeme,amikor beállítottam hozzá. Olyan önbizalmat szereztem hogy többé nem volt problémám,mindig volt csajom,de igazi barátnőm csak sokára,de a meghódítására szükség volt minden tudásomra,amit addig szereztem. Szóval ne halogasd,ne a legjobb nőt akard elsőre,nézz körül hátha van valaki,aki téged vár,akivel könnyedén összejössz!
2016. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!