Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos az hogy a csúnya fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az hogy a csúnya fiúk meg sem próbálnak barátnőt szerezni pedig szeretnének?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 12:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Az Egyéb kategóriába akartam tenni.
2015. dec. 6. 12:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos.

1: Mindenkinek más a csúnya és a szép.

2: Bár egyre ritkább , de akadnak lányok akiknek fontosabbak a belső értékek ,és ha valakinek megszereted a jellemét ,akkor egy idő utána a külseje is vonzani kezd.

2015. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok csúnya fiúnak (és lánynak is) van párja. Én legalábbis rengeteg ilyet látok. Na és persze kinek mi a csúnya?

Szóval szerintem hülyeség, ha valaki azt hiszi, hogy neki nem lehet.

2015. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem jogos, mert lehet, hogy csúnyának érzi magát viszont másnak maga a tökély. Jelenleg is van olyan barátom akihez nem akartam hozzá szólni, mert számomra csúnya volt, aztán megismertük egymást és "megszépült" a számomra. Ha jófej vagy nincs probléma, csak normális barátokat kell szerezned.:)
2015. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magamat túl szépnek, és nem tartom jogosnak én sem :P Én speciel úgy vagyok vele, hogy a megfelelő barátnőt keresem, tehát attól még, hogy van egy véleményem magamról, attól még nem fogok lejjebb venni az igényeimből :D Nem fogok pánikolva keresni barátnőt, csak mert nem tartom magamat egy 10/10-es pasinak.Úgyis megtalálom majd azt a lányt, akinek én leszek az "igazi" és viszont :'D
2015. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Mindenki megtalálja egyszer élete párját. Max. nem a legszebbet, hanem saját magához mérten valakit. Egyébként én még nem láttam, olyat, hogy "nagyon csúnya fiú". Így főleg nem hiszek abban, hogy nekik ne lenne esélyük.
2015. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jogos az hogy a kövér lányok szépnek hiszik magukat? jogos az hogy alompasit akarnak? jogos hogy elutasutjak azt a pár vakot is aki rajuk néz?
2016. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 ha egy csúnya fiúnak lehet szép barátnője akkor egy csúnya lánynak miért ne lehetne jóképű pasija? Miért fáj az neked, meg még jó sok embernek? Amikor tök ugyanaz :D 55kg vagyok és 174cm mielőtt még nekem esnél, hogy biztos én is egy debella vagyok
2016. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!