Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok pár csajozási tippet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pár csajozási tippet? 15/f

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam csúnyának több szép lány szerint is helyes vagyok,de valahogy eddig nem érdekelt a csajozás,na most már érdekelne de egyszerűen (hülyén fog hangzani ) nem tudom hogy kell,...!

Na hát ha lehet nem ismerős vagy barát lányokkal akarok járni. De nem is a járás inkább ismerkedés és a szimpla csajozás érdekelne! :D Szóval arra kérnék tőletek tippet hogy kell pl ismerkedni ,vagy akár egy lány akit pl ma láttam elöször hogy ismerjem meg késöbb járjak vele...

Lányok,ti is irhattok mit csináljak mit szerettek meg ilyesmiket.

Pl: volt hogy a Balcsin nyaraltunk nyáron és egy lány nagyon de nyagyon bejött nekem és egész hajóuton nem a "tájat"hanem őt néztem ,persze nem tudtam hogy szólitsam meg mittomén de többször is valamai késztetést érzek hogy kell ez a lány.

Segítenétek ? Jó lenne pár tipp vagy szívesen olvasgatok történeteket is söt megköszönném ha leínád hogy sikerült neked a csajozás. Tehat jöhet történet is bőven.


2015. nov. 19. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Uncsimnak úgy sikerült, hogy rajzolt egy pálcikaembert. Odament a lányhoz, és megkérte h mondja el a véleményét, mert szeretne rajzolással foglalkozni és érdekelné egy ismeretlen véleménye. A lány nevetett, és azt mondta hogy csak viccel stb. Aztán uncsim továbbfűzte a beszélgetést, és onnantól minden ment magától.

Ennek a sikere persze a lány személyiségétől illetve a te beszélőkédtől is függ. :D Részemről ennyi, sok sikert :D

2015. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennél valami "átlagosabb" vagy egyszerűbb ?
2015. nov. 19. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Koszonj, mosolyogj a csajra, majd menj oda ha nem ismered bemutatkozni, beszelgessetek oszt ha bejossz neki, azt eszre fogod venni, es akk nyert ugyed van
2015. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak simán szólítsd meg, mutatkozz be.

Szia, Laci vagyok! És aztán egy odaillő ürüggyel el lehet inditani a beszélgetést.

Pl.: suliban kérsz kölcsön egy tollat/zsepit/papirt vagy megkérdezel tőle valamit pl. Nem tudod merre van a valami? És utána adja magát a beszélgetés. Elsőre ne az legyen a cél, hogy összejöjjetek, hanem hogy jó benyomást kelts és szimpátiát ébressz.

2015. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!