Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Tetszik egy lány.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheMatyi02 kérdése:

Mit csináljak? Tetszik egy lány.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de nwm tudom hogy szólitsam meg mert nem tudom a nevét. Hogy hívjam el randizni? És ha van pàrja és nem tudok róla akkor mit tegyek?

2015. szept. 17. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld megkeresni facebookon, hogy tudd mi a neve és, hogy van-e barátja. Aztán szólítsd meg élőben (ez a legnehezebb), én is hasonló szituációban vagyok.
2015. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is keress egy közös ismerőst, akitől megtudakolod a nevét. Jobb nem a legjobb barátnőjét kérdezni, mert rögtön leesik a csajnak h mit akarsz, és bénának fog tartani, hogy nem szemtől-szembe mentél neki a feladatnak. Szóval vmi ismerős kell, aki ilyen alap dolgokat tud róla. Ő megmondja a nevét, pipa.

Keress rá facebookon, jelöld be. Gondolom már látott téged (honnan ismeritek egymást?) majd visszajelöl. Te pedig ráírsz. Beszélgetsz vele. (általában ki van téve h kapcsolatban van, vagy nem, de ha nincs kitéve az nem jelenti azt, hogy nincs valakije, ezt meg kell tudakolni) amikor beszélsz vele, legyél laza, érdeklődő, és legyen meg az ok amiért ráírtál, mert valószínűleg kérdezni fogja. Utána jön magától, hogy megye-e jól a kommunikáció, vagy felejtős.

2015. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj oda, kérdezd meg a nevét és hogy lenne-e kedve elmenni vhova! Ennyi :) L


Sok sikert! ;)

2015. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Az nem túl nyomulós? Úgy értem, ismer látásból, aztán egyszer csak megszólítom és elhívom valahova. Ez nem ijesztő?
2015. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetertek #3-mal. Szerintem sem kellene ezt tulbonyolitani.

L

2015. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Csak az a baj, hogy nem ismeri a csajt. Én se örülnék, ha random odajönne hozzám valaki ezzel: Neved? Egy randi? (dióhéjban)

Jó, persze ha rendesen kérdezi, ésa lány is rendes, jól elsülhet. De mi van, ha nem az, vagy ha félénk, vagy bármi egyéb. Nem kéne lerohanni addig, amíg minimálisan nem ismeri.

2015. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2015. szept. 19. 07:38
 8/8 anonim válasza:
Akkor csak kérdezd meg a nevét (szemtől szembe) meg beszélgess vele kicsit és csak utána hívd el.
2015. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!