Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16+ éves fiúk ti hány cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16+ éves fiúk ti hány cm magasak vagytok?

Figyelt kérdés
177 cm és 16 éves F vagyok. Ez elvileg átlagos magasság, sőt láttam olyan orvosi adatot ami szerint a kortársaim 75%-ánál magasabb vagyok, mégis tornasorba kellett állni és én voltam a legkisebb (10-en vagyunk fiúk). De nem csak a fiúk magasabbak nálam, hanem vagy 5 lány is. Emiatt az önbizalmam is lecsökkent, nem a fiúk hanem a lányok miatt. Tudom, hogy nem vagyok alacsony, de mégis rossz legkisebb fiúnak lenni. Ti mit vettetek észre, a mai fiatal fiúknál/férfiaknál mennyi lehet az átlag magasság? Csak én járok óriás suliba? (Bocs ha nem a legjobb kategória, de itt van a legtöbb 16-25 éves és valamennyire ide is tartozik)

2015. szept. 6. 12:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
186 vagyok, 15f
2015. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Quasar07 ***** válasza:
100%
Hat az en 160 centimhez jo lennel, az biztos!
2015. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Pont 177 cm az országos átlag a mai fiatalok (kb. 20 év körüliek) körében. Te 16 vagy, elvileg nősz még 3-4 centit a statisztikák szerint, ez pontosabban azon múlik, hogy mennyire vagy korán vagy későn növős. Úgyhogy nincs min aggódnod.


Ez, amit felvetettél tényleg szembeötlő. Hihetetlen, de akár 10-20 centis különbségek vannak az ország különböző vidékei, egyes települései, és adott társadalmi rétegei között. Régen is feltűnő volt, hogy egy elitgimnáziumban mindenki egy fejjel magasabb, mint a 125-ös számú ipari szakközépben.


Mivel lehet ezt magyarázni? Talán azzal, hogy ezekben az elitgimnáziumokban (meg az élet minden egyéb felsőbb területén) svábmagyarok és zsidómagyarok vannak. De még a zsidókból is az a fajta, akikről szintén süt, hogy észak-német vér folyik az ereikben. (Valahogy a zsidó-zsidók nem nagyon jöttek a Mengele-féle szelekcióból haza.) Szóval ezeket az elit helyeket, intellektuális pozíciókat köztudottan svábok uralják most is, így volt ez kétszáz éve is. Az is sváb ott, aki magyarosított, aki tagadja, meg aki már maga sem tud róla. A tükör nem hazudik. Aki itt iskolába jár, annak az öregapja is már volt valaki. Akinek meg a szülei senkik, az maga sem viszi semmire. Úgyhogy a társadalom szépen betokosodott. Ezt egyedül a Rákosiék próbálták mesterségesen és erőszakkal felrúgni, aztán a Kádár-éra langyossága alatt szépen visszaszivárogtak az egyetemekre az úri-világ leszármazottjai, játszva kiszorították az otthonról polgári műveltséget nem hozó nép fiait, aztán megcsinálták a rendszerváltásukat, majd a német szférához való csatlakozásunkat... Szlávmagyarok, és honfoglaló magyok itt labdába soha nem rúgtak. Ők az a lecsúszott embertömeg, aki már szavazni sem jár. (Ezzel most itt nem akarok politikázni, tehát mindegy, hogy ez most tetszik, vagy nem tetszik, csak tényszerűen leírom, hogy ez így van.) És egy egészséges fiatalember, ha német vér folyik az ereiben, akkor az 190-nél kezdődik.


Úgyhogy most te leszel az utolsó a tornasorban, ez van. Aztán majd ha kikerülsz az életbe, az utcára átlagos és egyszerű emberek közé, akkor hidd el, befér majd mindenki a hónad alá. Felemelő élmény lesz.

2015. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
195cm 17F
2015. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
180 vagyok és 21 éves. A nyáron lettem ekkora, nőttem 2 centit szóval még nőhetsz tesa :) a magasságod miatt meg ne aggódj, akinek az számít mekkora vagy, azzal ne törődj. Magasságod ellenére lehetsz jó ember.
2015. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
170 cm / 18F
2015. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

170 cm


28/F

2015. szept. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én lányként vagyok 169 cm. Kb hetedik osztály óta semmit nem nőttem, és nagyon magasnak számítottam (lányok között). Most, 17 évesen már a teljesen átlagos magasságú lányok közé tartozom. Érdekes.
2016. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
18 f 165cm vagy talán még annyi se
szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!