Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem jon ossze nekem soha? .

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jon ossze nekem soha? .

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok, 57kg es 170cm, hosszu szokesbarna hajjal, barna szemmel. Sok minden erdekel, es barmirol szivesen beszelgetek. Jo tanulo vagyok, de azert szorakozok is boven :)

Tehat, meg soha nem volt baratom. Valamiert akit en szeretnek, nem szeretne engem es aki engem szeretne, azt meg en nem. Ez egy eleg hulye helyzet, de egyszeruen ha ugy erzek valakivel kapcsolatban, hogy nem, akkor nem. Csak azert, hogy legyen valakim nem szeretnek osszejonni senkivel :( eddig az elmult par evben ket-harom ember volt akiktol szerettem volna valamit, de valahogy megse jott ossze, pedig allitolag nem is voltak kozombosek felem. Tenyleg olyan szerencsetlennek erzem magam :( egyikolyuk egy olasz srac volt akivel egy csereprogramban ismerkedtem meg, egyik este kicsit 'osszemelegedtunk' de semmi komoly nem tortent. Azota nem erdeklodik irantam, csak a baratai (akikkel meg beszelek) mondjak neha, hogy tetszettem neki. Lehet, hogy azt hiszi csak egy kis kaland volt a reszemrol? :( pedig olyan ertelmes fiu es teljesen lenyugozott belseje-kulseje egyarant, nagyon kulonleges es ez tetszik. A masodik fiu pedig az osztalytarsam es o tipikus rosszfiu, de velem mindig is naggon edes volt. Tobbszor is irt mostanaban, hogy talalkozzunk de nem merek vele kettesben talalkozni mert olyan titokzatos, soha nem lehet tudni mit gondol vagy, hogy mik a szandekai. Attol tartok az egesz osztalynak elujsagolna es talan nem is gondolja komolyan.

A harmadik fiut annyira nem ismerem, de o is a kulonlegessegevel es az eszevel vett le a labamrol.

Segitsetek, miert nem jon ossze nekem semmi? :(


2015. júl. 30. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majd el fog jönni a te herceged is! Csak ki kell várnod! ;)
2015. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Mindenki ezt mondja, de en azt szeretnem es valoszinuleg a kerdezo is, hogy a hercegemet viszonylag fiatalon talaljam meg es ne a jarokeretemmel kelljen meghoditanom.

2015. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%
Azért lányként ne sírjatok, a fiúknak sokkal nehezebb a helyzete. Főleg, hogy kb. minden csaj rondának tart minket.
2015. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nah mst akkor huhh. Mit akartal volna egy masik orszagban elotol ilen fiatalon? A srac megprobalt egy kalandot,de nem jott ossze neki. Enny es nem tobb.


Ott a masik, az osztalytasad. Meg randira is elhivott, de te felsz a masok velemenyetol. Majd a nagyobb leszel, akkor rajossz hogy el kellett volna vele menni randizni.

2015. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 te nem ismered ot. Nem tudod milyen, o az a tipikus hulyegyerek akit mindenki utal mert nagykepu es szorakozik a lanyokkal. Ezek utan azt hiszem ertheto, hogy nehezen tudom elhinni, hogy komolyabb szandeka lenne...
2015. júl. 31. 01:27
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ideje egyedül végigvinni a középiskolát. glhf
2015. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!