Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindig van egy vonzóbb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig van egy vonzóbb fiú aki ismeri a lányt akkor másoknak hogy lesz esélye?

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdésnél olvastam ezt és baromira igaz.


A nekem tetsző lánynak" mindig van 1 olyan ismerőse aki 2x magasabb 2x vonzóbb 2x izmosabb 2x nagydumásabb és 2x régebb óta ismeri a lányt".


Ezen elgondolkoztam hogy tényleg kivétel nélkül van minimum 1 ilyen fiú a lányok (legalabbis akiket en ismerek) ismerősei között akkor a kevésbé jóképű fiúknak hogyan lehet barátnőjük ha ők ismerneo egy 2x vonzóbb fiút aki nem véletlenül barátkozik vele?


Még a legkedvesebb, legaranyosabb, legcukibb lány is inkább "azt" az ismerőst választaná, pláne ha meg is teheti.


Igazuk van hogy miért lenne egy kevésbé jóképűvel akit alig ismert meg, mint egy 2x vonzóbbal akit már rég ismer.


De ilyen gondolkodásmóddal a kevésbé jóképűek ne is álmodjanak barátnőről ha ezt vesszük alapon?


f


2015. júl. 20. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy azt a 2x vonzóbb, 2x jóképűbb fiút érdekli az a lány egy kicsit is?
2015. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én spec ha pasinak úgymond vadi új embert szeretnék, akivel semmi közös hátterünk nincs, akkor ott az a baj, hogy én nehezen nyílok meg stb. saját példám, mert többször előfordult, de 1 hónap után bizony vége lett(ha hagyott volna nekem időt, meg lehetőséget a kibontakozásra, akkor talán másképp alakult volna).


ezért jobb olyannal akit már valamennyire ismersz, mert van legalább egy közös pont az életetekben.

2015. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A logika mentén egyetlen emberi párkapcsolat létezne, a világ legjóképűbb férfijának főszereplésével. De nyilván nincs így. Nem így működik az ember és az emberi kapcsolatok kialakulása. Persze ha ilyen iszonyat bétalúzerként állsz mindenhez, akkor garantálom hogy nem lesz csajod.
2015. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1


Nem 1 ember hanem MINIMUM 1 ilyen ember.


#2


Ez a baj velem... Nincs baratikorom. :(


#3


Nem egyetlen 1 ember hanem minimim 1 jóképű ember.


A legjóképűbb ember nem játzzik ebben mert ő le van már foglalva.


Csak olyanokra értettem akiinek nincs párjuk.


Nyilván nem véletlen barátkozik vele.

2015. júl. 20. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
És honnan veszed, hogy az a 2x jóképűbb fiú tetszik a lánynak? Lehet, hogy nem. Nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése.
2015. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!