Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még barátom, de már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátom, de már csókolóztam több mint 10 emberrel. A problémám az, hogy egyszerűen nem tudok senkivel párkapcsolatot kialakítani. Help,18/L Tudnátok segíteni? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egyszer volt olyan, hogy a srác tovább érdeklődött irántam 1 napnál, de akkor is abbamaradt az ismerkedés/beszélgetés. Egy másik esetben pedig a srácról kiderült, hogy van barátnője...

Na mindegy a lényeg, hogy nem akarom, hogy elítéljetek, mert még egyik futókalandból sem volt szex, és nem is szeretném így elveszíteni a szüzességemet, egyszerűen csak élveztem a potyasmárolásokat. De most kezdek rájönni, hogy ez így nem normális és szeretnék komolyabbat, de sehogy sem jön össze.



2015. júl. 13. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Biztos rájöttek, hogy nem adod könnyen a puncidat. Túl sok energiát meg nem akarnak belefektetni.
2015. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha gondolod Én tudok segíteni;) na h válaszoljak is: h történtek ezek a smárolások?! buliban? vagy csak rámásztál a srácra az utcán? :D mindegy is.. lehet túl gyorsan haladsz, nem kell az első 5 perc után smárolni, akkor a srác úgy fogjagondolni h könnyen kapható vagy. Kicsit húzd az agyát. ne legyél könnyen kapható, hagyd h megküzdjön érted a srác! Persze túlzásba sem kell vinni az elérhetetlen! :D

21F

2015. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A legtöbb szórakozóhelyen, igen. Jól hangzik az utcánrámászós, de nem :D
2015. júl. 13. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Pacsit, egy cipőben járunk.

18/L

2015. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pacsi:)
2015. júl. 13. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
azt am minek kellett oda írni h "több mint 10 emberrel"? :D
2015. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
részletinfó
2015. júl. 13. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Mennyivel több, mint 10 emberrel? +15?

Ha pl. kis településen laksz, akkor elterjedhet, hogy te vagy az egy csókra való lány, és így igazából ki akarna egy a sok közül lenni?

Ha meg nem ez van, akkor végülis nem tudom, mi lehet a baj. Adott több, mint 10 srác, és egy lány (azaz te vagy a közös nevező). Nem lehet, hogy benned van a hiba?

2015. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel egy cipőben járunk, leírom, hogy velem mi a helyzet. Nálam ezek a csókok bulikban, randikon történtek kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Volt, hogy hónapokig nem is voltam senkivel, volt hogy fél évig sem. Tudom magamról, hogy válogatós vagyok, nálam ez volt a probléma az elején. Ha nagyon nem tetszett valaki tulajdonsága (nem külsőre gondolok), akkor már rögtön el is ment a kedvem az egésztől. Már évek óta tetszik egy fiú, vele is csókolóztam már, de ő meg eddig nem állt még készen egy kapcsolatra - most talán mégis. A többiek meg egyszerűen nekem nem tetszettek valami miatt (megint belső tulajdonságokra gondolok, még mielőtt valaki belekötne). Régebben nem is tudtam, hogy hogy viselkedjek fiúk társaságában, megjátszottam magam. De már jó ideje csak magam adom, és hidd el, azzal sokkal többre mész, ha magadat adod, idővel úgyis kiderül, hogy milyen vagy valójában.

A komoly kapcsolatot nem lehet erőltetni, az csak úgy jön. Ha annyira akarod, biztos hogy nem fogsz találni senkit. Törődj bele, szórakozz. Mikor máskor szórakoznál, ha nem most? Ha jön valaki, akivel jól kijöttök, akkor úgyis érezni fogod, hogy úgy kell lennie, és ideje befejezni a szórakozgatást. Mert igenis vannak még olyan srácok, akik megérdemlik, hogy elvegyék a szüzességed, kedvesek, viccesek, jóképűek. Csak ezek a srácok ritkák. Nagyon. És szerencsés vagy, ha találsz egy ilyen srácot :)

Nem tudom, hogy mit ronthattál el amúgy a beszélgetéssel, mert szerintem nálad nem a válogatással van probléma, ha ők nem akartak kommunikálni veled. Lehet, hogy túl rámenős voltál? Vagy már az elején túl ragaszkodónak tűntél? Az is lehet, hogy éppen szerencsétlenül választottál és olyan pasit szúrtál ki, akivel nem vagytok egy hullámhosszon, vagy csak dugópartnert keres (te pedig nem csak ennyit akarsz gondolom). Várj türelmesen, ismerkedj :) #4 voltam

2015. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!