Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet részegen, házibul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet részegen, házibuliban becsajozni?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.


Tetszik egy lány, élőben még nem láttam, de a városban lakik, ő is és én is megvagyunk hívva egy házibuliba.


Mivel józanul nem merek, ezért valószínűleg legalább egy kicsit részegnek kell lennem, ahhoz, hogy merjek vele beszélgetni.


Mivel vicces benyomást szeretnék tenni, ezért arra a kezdésre gondoltam, hogy "vagy ismerlek valahonnan, vagy tetszel", aztán megemlíteném a cseh sírásók adóvisszatérítését, onnantól kezdve pedig random..


Megnéztem az összes Amerikai pite filmet, de nem nagyon használt.


heeeelp


2015. jún. 30. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha a lánynak szimpatikus vagy, akkor valószínű ez így megfelel, bár józanul azért mégiscsak jobb lenne... Ha elsőre nem voltál szimpatikus, akkor utána már csinálhatsz bármit, hiába. (15/l)
2015. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
részegen ne csajozz
2015. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom,mas lany hogy van vele,de en a reszeg embereket mindig lekoptatom. Ha akar valamit tolem,legyen benne annyi,hogy normalisan probalkozik.
2015. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
89%
Tapasztalatból mondom, hogy inkább ne igyál. Ez a nő szemében gyengeséget mutat.
2015. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hjajj... mondd neki, hogy "A városban laksz te is, ugye? Hova jársz, mit csinálsz, ..." akármi. Attól még, h a fbjára ki van téve, és el tudod olvasni, még meg lehet kérdezni.


Én nem láttam az amerikai pitéket, de ment enélkül is. Sőt... belegondolva filmeket csak úgy simán nézzed, ne úgy, hogy majd abból megtanulsz csajozni; max beszélgessetek róla. Kell hozzá egy kis tapasztalat, ami előbb-utóbb megjön, de csak akkor, ha mersz tapasztalni. Azért ne ess túlzásba, hogy minden fűhöz-fához odamész. Remélem, hogy lesznek ott barátaid, mert bizony magányosan nem megy a csajozás, csak ha van hová "visszamenni". Én tuti nem mennék el olyan buliba, ahol nincsenek olyanok, akik közeli barátaim.

2015. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne te legyél részeg, hanem a lány :)
2015. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sehogy, részegen gáz
2015. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én is azt mondom hogy szerintem nem az a legjobb döntés hogyha a buliban próbálsz vele megismerkedni. azokból sosem lesz semmi, és szerintem a csaj sem gondolná komolynak a szándékodat. csak egy kavarásként gondolna rád vissza. de lehet hogy én gondolom rosszul.

szerintem azzal nagyobb sikered lenne, ha csak simán ráírnál.:)

2015. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!