Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy csak szimplan nem vagyok szerencses?

Figyelt kérdés

Mar lassan 1 eve hogy vege lett az elso hosszu kapcsolatomnak rettenetesen hianyzik a szeretet egy lanytol es eddig sehogyse jott ossze semmi.

Egy lágyszivu gyenged fiu vagyok, erzelmekkel teli foleg egy lany irant es neha azon gondolkodom hogy azert nem jon ossze semmi mert ilyen vagyok. Hamar beleszeretek egy lanyba lehet ez is baj es mar egyre jobban hianyzik a szeretet

Nem tudom hogy mit tegyek:/


2015. jún. 27. 22:18
 1/6 anonim válasza:
Szerintem veled semmi baj nincs...csak meg nem jött el az"igazi".:)) :*
2015. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Never I am ever fuking lucky in this game - Forsen 2015
2015. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
BabyRage Sosem szerencsés BabyRage
2015. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy meg nem jott el az igazi csak annyi mindenki mastol hallottam hogy ez milyen cuki dolog stb.. hogy ilyen vagyok de semmi se tortent:/
2015. jún. 27. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint te.


Csak én még azt sem tudom hogy milyen ha van 1 barátnőm és szeret engem.


Én már kezdem úgy érezni hogy nem is baj a szerelem hiánya mert azt sem tudom hogy milyen... Inkább elfoglalom magam mással.


Te is csinálj sok olyan dolgot amit még nem csináltál és rendszeres sportot vagy hobbyt keress magadnak.

2015. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat remelem meg fogod tudni hogy milyen is a szerelem es azzal a lannyal is maradsz:D mert hidd el jodolog amig van kit szeretni!


Hobbykent edzek fogjuk ra nagyobb sulyokkal mar (nem tudom kinek mi a nagy suly) a lanyok miatt mert gondoltam amiatt is vagyok egyedul de hat eddig semmi

2015. jún. 27. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!