Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan lányt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan lányt aki szereti a piercingeket vagy fültágítást de nem csak a mának él?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen és legnagyobb sajnálatomra foglalt. :(

22/F

2015. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ismerek ilyet.

nem erdekel, hogy " foglalt" , mert en is lany vagyok, es a fiukat szeretem

off: ez a foglalt szo olyan mintha valami wcrol beszelnel....

2015. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* párkapcsolatban él
2015. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen ismerek, nagyon csinos lány, imádja ezeket még a tetoválásokat is. De ő tényleg nem a mának él, mert figyel arra hogy a jövőjére kihatással lehet hogy ha rosszul csinálják maradandó lehet a nyoma ha ezeket eltávolítja. Orr PC-je van meg a fülében van ami a fejét illeti, de van a köldökében is régen volt nyelvében is de azt hamar megunta meg volt neki intim helyen is. Ő neki tetszenek ezek de odafigyel rá hogy szépen is nézzen ki mert a jövője múlhat rajta. Kitűnő tanuló, kedves, aranyos mosolygós lány, igaz foglalt de normális pasija van a pasijának meg semmi ilyen nincs a testén még tetoválása sincs. A csajnak tetoválásai is vannak de kevésbé látható helyeken ha jól felöltözik. Ő persze ha nem gondolna a jövőjére már tonna szám lenne rajta minden de egyrészt ez pénzbe is kerül nála, meg ő nagyon egy anyagias csaj, nem veri el a pénzét felesleges hülyeségekre. A fültágítást régen csinálta de nem vitte túlzásba így nem is látható annyira.
2015. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Aki erre jár, olyat írjon akivel ismerkedni is lehet. :)

2015. jún. 23. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de ilyen vagyok. :) Bár piercinget még nem engednek...

15/L

2015. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, van fültágítóm ,Pc-t is szeretnék (és tetoválást :D)
2015. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek, bár neki "csak" egy orr piercing-e van. :D Viszont nagyon jól áll neki szerintem.
2015. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok nekem pc-m is van ,tetoválásom is :) de normális életet élek:) 21L
2015. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelen :) 16/l
2015. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!