Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok és fiúk (inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok és fiúk (inkább fiúk) honnan tudok rájönni, hogy egy lánynak bejövök-e?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem tetszik, és van rá esélyem , hogy én is neki de nem akarom neki így egy az egyben elmondani inkább ki akarom deríteni.

2015. jún. 3. 06:27
 1/6 gyurikastoicahu válasza:
Ha beszelgetsz vele csak rad figyel,erdekli amit mondasz vagy csak turi latod rajta hogy oszinten kacag egy jo pillanatodban?Ha van egy is amelyik igaz ezekbol lehet belole valami
2015. jún. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked adja a figyelmét. Ha beszélgettek,nem figyel másra,nem bámészkodik másfelé. Nevet a poénjaidon,szemedbe néz,mosolyog.


Észre lehet azt venni.

2015. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Keresed a társaságát, beszélgettek, előbb-utóbb kiderül.

Elhívod valahova, hogy kettesben tudjatok beszélgetni, aztán ha eljön, akkor már alakul a dolog.

2015. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
figyel rad ha talira hivod elmegy :) erdeklodik irantad esetleg kikeri a kelemenyed dolgokrol. ha taliztok es megoleled nem huzza el magat gyorsan hanem hagyja h addig oleld megvte akarod. es ha azt mondod neki h"gyonyoru vagy" akkor fulig er a szaja
2015. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem próbáld elhívni találkozni, egy esti beszélgetős séta, hülyülj vele, nekem ez nagyon bejött régen. Utána úgy búcsúzz el hogy kívánj neki jó éjszakát, persze kísérd haza, ha nem szeretné hogy hazakísérd akkor se legyél szomorú, nem feltétlen azért nem akarja mert nem tetszel neki, én pl a szüleim miatt nem szerettem h hazakísérjenek, mert sokat veszekedtek és hangosan. féltem h elijesztik a szüleim. de egyébként tényleg kérdezd meg hogy hazakísérheted-e. utána írj rá valamikor hogy tetszett-e a séta. és megy magátol a többi séta meg minden.

20Lány ;)

2015. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szeméből...
2016. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!