Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezhetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetnék?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy lány vagyok. Már év eleje óta tetszik nekem egy fiú az iskolából, és nagy valószínűséggel én is neki. Egy a gond; egy osztállyal felettem jár, így csak a tesiórákon látom, meg néha a folyósón. Sajnos ő nem az a kezdeményező fajta, így az összes beszélgetést (interneten, természeretesn)is nekem kellett kezdenem. Viszont a sulinak két hét múlva vége, és nem igazán hiszem, hogy kezdeményezni fog, interneten pedig... nem igen jó beszélgetni. Face to face nem tudunk, mert amikor látom, folyton a haverjaival van, és ha lenne is bátorságom odamenni, elég fura lenne a szituáció.

Nem akarok ódákat zengeni, a kérdésem csupán az, hogy mégis mit csináljak, hogy ne teljesen én kezdeményezzek, hanem egy kis löketet adjak neki... hogy odajöjjön hozzám, vagy leszólítson?

A válaszokat előre is köszönöm ^^

17/L



2015. máj. 29. 17:58
 1/1 anonim válasza:

Próbálj találni egy pontot tesióra alatt amikor egyedül van. Ha tudsz angolul akkor ezt olvasgasd:


[link]


Habár fiú vagyok, de amikor annyi idős voltam mint te, baromira züllödt voltam, drogoztam meg ilyenek.

Amikor pedig beleszerettem a Fülöpszigeteki cserediákba, összeszedtem magam, és ilyen szituációkban mint neked van hogy a barátaival volt, odamentem beszélgetni vele, kerestem az alkalmat minden percben hogy hozzászóljak. Ezt kb 10 szer megcsinálod, közelebb kerülsz hozzá mint egy ismerős. Csak ne erölködj, legyél türelmes, a párkapcsolati témákról még annyit se hogy a szüleid együtt vannak-e. Nekem bevált, lassan 4 éve vagyok házas az említett lánnyal :)

Ennél többet sajnálom de nem tudok, sok sikert a jövőben!

2015. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!