Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hajú pasi? L/17

Figyelt kérdés

Pár percet beszélgettem egy sráccal hotdogon és normálisnak tűnt, aztán kértem tőle egy képet, és hirtelen furcsa volt hogy hosszú hajú, mert az ideálomat is mindig rövidhajúként képzeltem el... mármint.. ezen nem is agyaltam soha, mert úgy alap, de mégis tetszik a srác. Vagy lehet azért mert előtte beszélgettem vele ? Ti mit gondoltok erről ? Mármint nem valószínű hogy hotdogon összejövök valakivel (mondjuk kitudja), de ennyi erővel simán belezúghatok egy hosszú hajú pasiba. Nem furcsa ha egy lánynak hosszú hajú a barátja ? (kép itt:

[link]



2015. máj. 23. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem lány létemre rövid a hajam. Na bumm. Mégis párkapcsolatban élek. :)

Simán lehetséges...

2015. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem hosszú a hajam de tetszik a csajoknak és nem zavarja őket
2015. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
régebben, egészen 20 évvel ezelőttig nagyon szexinek számítottak a hosszú hajú pasik és a csajok nagyon is kedvelték őket, úgyhogy simán megeshet bejönnek neked is bejönnek a jelenlegi elb*szott trend ellenére :)
2015. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
A srác ugyan úgy néz ki, mint anyám miután meglátja, hogy nem húztam le rendesen a WC-t
2015. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért lenne furcsa, ha egy lánynak hosszú hajú barátja van? :D de lehet, csak én lógtam sokat rockerekkel, mert ez természetes. nekem meg rövid, tarajba felnyírt hajam van lányként, mégis van barátom, és egyáltalán nem furcsa.. :D
2015. máj. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Olyan mint egy gyilkos...
2015. máj. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg biztos örülne, ha olvasná ezt a kérdést és meglátná, hogy kiraktad ide a képét, grat!
2015. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem az a fontos, hogy neked tetsszen, és nem az, hogy megfelelj másoknak. amúgy is, sok lánynak van hosszú hajú barátja.
2015. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz, a srácnak jól áll a haj és valószínűleg azért hordja így, mert ilyen a stílusa.

Volt egy barátom régebben, a tipikus ecset hajjal, pedig a stílusa alapvetően nem olyan volt. Mindenki ócsárolta, hogy szörnyű, de nekem tetszett és úgy tetszett együtt, hajastól-mindenestől. Az más kérdés, hogy így utólag visszanézve ez az "úristen, hogy tetszhetett nekem egy ilyen fiú" érzésem van, de akkor jónak láttam és szépnek.

Tehát ne érdekeljen, hogy más mit mond, ha neki így jó és te is elfogadod és így tetszik, akkor hol a probléma?

Igenis vannak olyan srácok, akiknek jól áll a hosszabb haj, ismerek olyat is, akinek derékig érő copfba fogott haja van és marha jó, mert passzol a stílusához. :D

2015. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a hosszú (ápolt) hajú férfiak. Főleg amelyiknek körszakálla van, az olyan férfias, lord-os :)
2015. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!