Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék jól ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék jól ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok, és nem nagyon megy az ismerkedés, párkeresés. Tudni kell rólam, hogy egy eléggé visszahúzódó ember vagyok, valószínűleg ez áll a probléma hátterében. Ráadásul egy lánnyal elég zűrös dologba kerültem, ami minden önbizalmamat és önbecsülésemet a padlóra küldte. Ebből még nem igazán kerültem ki, pedig közel egy éve történt minden. Annyira szerettem, hogy nem tudtam elfogadni az elvesztését.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyen személyiséggel hol tudnék jól barátnőt találni magamnak. Bulizni csak a baráti körömmel járok, de akkor sem főleg a tömegrendezvényekre. Ha tudnék olyan közösséget, ahol teljesülhetnének a vágyaim, nagyon szívesen eljárnék. Tudni kell rólam, hogy imádok olvasni, írói ambícióim is vannak, jelenleg zenetanárnak tanulok. Nagyon szeretek futni járni, ha tehetem, heti négyszer is elmegyek. Nem vagyok iszonyúan jóképű, de nem is nézek ki rosszul, elhízott sem vagyok, 183 centi magas és 80 kiló.

Most, hogy pár dolgot leírtam magamról, tudna valaki segíteni? Nagyon szeretnék valakit magam mellé, akit teljes odaadással szerethetek, aki köré rendezhetem az életem. Rettenetesen egyedül érzem magam, és ezen mihamarabb változtatni szeretnék!

Előre is köszönöm a támogató, hasznos válaszokat!



ma 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hát én biztos nem olyan pasival ismerkednék, aki itt szeretne. Ahelyett hogy jajgatsz, ki mozdulhatnál ismerkedni, és nem a lakásba gubbasztani magányosan.
ma 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

"egy eléggé visszahúzódó ember vagyok, valószínűleg ez áll a probléma hátterében" - Egy ilyen személyiség nem hátrány, az önbizalomhiány viszont az.

Írtad, hogy történt az a rossz eset, amiből nem tudtál lelkileg helyrejönni. Na, először ezt kell megoldani, mert amint lesz több önbizalmad, könnyebben fog menni minden.

ma 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Oké hogy visszahúzódó vagy, de ha te nem kezdeményezel akkkr a lányok sem fognak, szóval kapd össze magad aztán irány az utca, buli, pláza, ahol hasonló korú lányok vannak.
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Arra is kíváncsi lennék, hogy egy-egy helyen hogyan közeledjek a lányokhoz. Az oké, hogy egy társaságban, egy helyen vagyunk, csak az nem világos, hogy hogyan tudok a közelükbe kerülni.

ma 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!