Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Màs is kihátrál a kapcsolatokból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màs is kihátrál a kapcsolatokból?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélek egy sráccal, az elején még volt bennem motiváció tök sok mindent megosztottunk egymással de ahogy teltek a napok ez egyre inkább nem volt jellemző. Legalább is részemről. A “joreggelt” üzenetek stb kissé furcsa számomra, meg úgy érzem nem tartozok magyarázattal, hogy miért nem írok vissza. Amikor ilyen beszélgető fázisba voltam akkor is ugyan ez volt a helyset, nem bizok meg senkiben kb. Ezáltal nagyon kedvem sincs ezekhez a sablonos beszélgetésekhez. Ja és mindig képeket kér, de ő is küld tök random. Nem tudom h ez mi akar lenni. Pedig amugy rendes sracnak gondolom, de en valahogy nem tudok romantikus lenni. Alapbol nyitott lennnek kapcsolatra, de nem ezekre az elso randis feszengesekre.

Szoval elegge nehezen tudok donteni.



tegnap 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a srác chetelési stílusa miatt alakult így, például a képkéregetés miatt.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VadApuci ***** válasza:
70%
ahogy én érzem a leírásodból, már pár nap beszélgetés után, azt gondolja, hogy ti együtt vagytok, vagy vmi ilyesmi. ez nem helyes, és hosszú távon nem is jó. ha most ilyen, milyen lesz ha tényleg kialakul vmi köztetek?! az, hogy nem vagy egy romantikus típus, az nem baj. nem vagy vele egyedül, pl én sem vagyok az. meg kell találnod a megfelelő partnert, aki ilyen, vagy ezt könnyen elfogadja. sok sikert ;)
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!