Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mi is van köztünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van köztünk?

Figyelt kérdés
Nos, szóval van egy 22 éves csaj, rendszeresen játszok vele, nagyon jó hangulatban vagyunk, és néha néha perverzebb a hangulat, pl: "Nézd mekkora botom van." - " hát játékban igen, valóságban is?" és ilyenkor nem tudom mit mondjak, van barátja, de valahogy úgy jön le hogy szeretne valamit tőlem,nem kérdés hogy én is, de nem tudom ez így hogy működhetne, hogyan térjek rá a dolgokra, ha van barátja, és totál össze vagyok zavarodva, mivel néha retek kedves és ragaszkodik hozzám, néha pedig bunkóbb és ilyenkor totál elvesztem a fonalat, hogy most akkor szeretne-e valamit vagy sem. tudom kacifántos, de remélem lejön a lényeg.
tegnap 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Már találkoztatok személyesen?
tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még nem. épp ezért vagyok össze zavarodva, mivel élőben biztos láttam volna jeleket, de neten, ez így komplikált.
tegnap 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

1. csak az foglalt, akin fekszenek!

2. csapd le az ilyen magas labdákat, ill. te is dobj fel neki, akkor meglátod, hogy reagál rá

tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is szoktam perverz dolgokat mondani, persze csak "finoman" és igazából nem reagál sose kimondottan egy oldalúan, inkább mindig úgy reagál hogy túl gondoljam, gondolkozzak rajta. pl: mindig viccelődök vele hogy idősebb létére milyen törpe hozzám képest, és akkor kb olyan válaszokat kapok hogy "nem is vagyok törpe, annyival nem vagy magasabb, de ha az lennék akkor a kertedbe jól mutatna egy ilyen törpe ? " és így nem tudom, lefagyok, nem is akarok rámenős lenni mivel barátja van, de legszívesebben lecsapnám az ilyen magas labdákat.
tegnap 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Hmm húzza az agyad, h meddig mehet el..

Ez rajtad múlik. Te vagy a pasi, neked kell kezdeményezni 😀 hajraaa👏🏼👏🏼👏🏼

tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%
Ez szabad út szerintem,de te is nézd meg meddig tudsz elmenni. Ha pozitív végkimenetele van a dolgoknak, beszélj meg egy találkozót! Sok sikert! ;)
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, és kezdeményeznék is szívesen ha szingli lenne, ez bizonytalanít el, de főképp hogy én csak 17 vagyok, ő pedig ugye 22. Elrontani meg nem akarom a barátságunkat. szokott küldeni nekem képet az aznapi szettjéről, és mindig dícsérem, de félszavas válaszokat kapok rá. Szóval nagyon össze kavar ez a helyzet, valaki esetleg valami tipp, hogyan is tereljem a dolgokat ?
tegnap 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon durván szivat téged, vagy valóban van valami a levegőben. A kapcsolatából kiindulva sajnos az első opció sem kizárható. Annyit javaslok, hogy menj bele a játékba, de ne éld annyira bele magad, hogy ne érjen csalódás.
ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!