Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába volt kapcsolatom, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába volt kapcsolatom, nem éreztem szerelmet. Miért?

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatom lassan 4 éve, 14 évesen volt, nagyon jól kijöttem a lánnyal, vele voltam először intim kapcsolatban is, de azt az igazán átütő, szívdobbantó érzést soha nem éreztem. Olyanok voltunk, mint két barát, egy ilyen kapcsolati formába öntve.

Ez eltartott kb 10 hónapig, amikor is megcsalt. Elengedtem, igazából akkor sem éreztem azt a csakazértis visszaszerzem dolgot, vele ellentétben. Elengedtem, kövi tanévben más iskolába is mentem, de azt sem miatta főleg.

Azóta volt 2 nagyon rövid idejű, kb 3-4 hetes kapcsolatom, szintén ugyanilyen szerelemmentesek. De a hosszas beszélgetések, a számtalan ölelkezés, és szexuális együttlét valahogy ha pár hétig is, összetartotta. De azt a mindent megtennék érte, és meghalnék érte dolog sohasem volt. Talán inkább csak testi vonzalom. Nagyjából 2 évig utána,egészen júniusig csak alkalmi, testi kapcsolatba voltam elég sok lánnyal, amit megbántam, mivel érzelmileg nem tett jót nekem azt gondolom. Most nyáron pedig az életembe került egy nagyon kedves, okos, és nem mellékesen nagyon szép lány, akivel ismerkedtem, viszont kiderült, hogy nem szeretne többet barátságnál. Nála valahogy többet éreztem, de az is elmúlt, nem kellett sokat emésztenem magam miatta. Nem hiszek a nagy Ő ben, azt viszont nem tudom felfogni, hogy azt az igazán szenvedélyes, érzelemmel, izgalommal telt szerelmet, amiről a barátaim naphosszat képesek beszélni, miért nem érzem? Nagyon szeretném átérezni, igazán szeretni, és szerelmes lenni valakibe, és viszont is kapni, de az én részemről legalábbis még nem tudtam adni, érezni ilyet. Hagyjam a sorsra, és tényleg létezik a nagy "KIVÁLASZTOTT"? Kérlek, segítsetek, miért van ez?



aug. 24. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Mert nem vagy érett rá.


14 éves még gyerek.

aug. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de ahhoz fejben neked is fel kell nőnöd. A leírtak alapján te érzelmek nélkül hajlandó vagy bárkivel összejönni, valamint csak a szexre mentél eddig. Abba már ne is menjünk bele, ki az a lány, aki rögtön hanyatdobja magát neked. Tudom ma már megszokott, hogy az első randin b*szás van és ha a 2.-on sincs semmi akkor már szakítás van.


Igazából nem tudsz mást szeretni és hogy ez változni fog-e kitudja.

aug. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy nem találtál még megfelelő partnert. A másik opció, hogy aromantikus vagy, ami azt jelenti, hogy egyszerűen senki iránt se érzel szerelmet.
aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
51%
Nem értem az embereket, nálam ez mindig fordítva volt: sosem akartam olyannal kapcsolatot, akibe nem voltam szerelmes.
aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!