Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 évesen hol lehetne ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hol lehetne ismerkedni korombeli lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiú vagyok, nehezemre esik barátnőt 'találni'. Hol lehetne próbálkozni? Nem vagyok az a cipőimádó, inkább az autók és a motorok érdekelnek. Crossmotoros edzésen nem igazán vannak lányok, tehát az edzés kategória ki van lőve. Iskolában nem is érdemes barátnőt keresni, meg az én iskolámban nincsenek is lányok. Bulizni nem járok, inni nem igazán iszom, a dohányzást is elkerülöm. Közösségi oldalakon nem próbáltam, mert bunkóságnak gondolom, ha látok valakit aztán csak ráírok. Társkereső oldalakon nem is érdemes tudomásom szerint, meg az még nem az én korosztályomnak való. Nem szoktam kijárni 'bandázni' barátokkal, inkább szerleünk amit csak lehet. Hol lehetne mégiscsak lányokkal ismerkednem, akik a korosztályomban vannak?

jún. 24. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nálam
jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 írtam.
jún. 24. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Online (insta, snapchat) próbáltad már?
jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 nem próbáltam még,mert bunkóságnak tartom, vagy ez már az elfogadott?
jún. 24. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Elfogadott, ha illedelmesen írsz rá, nem zaklatod, és nem küldesz képet a kis gilisztádról
jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Én szeretem a gilisztákat
jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is
jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akik #3mat felpontozták de #5ot le szerintük amúgy zaklatni kell meg dickpicet küldeni?
jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék, írj ha van kedved. Valahogy én is furának tartom a netes ismerkedést, de megér egy próbát
jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 írtam neked, hátha.
jún. 26. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!