Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudna barátnőt szerezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudna barátnőt szerezni egy félénk introvertált srác?

Figyelt kérdés

máj. 8. 16:42
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
de ez nem kifogás, amiket írtam az mind igaz
máj. 8. 21:07
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá olyan lányokra, akiken látod, hogy nem likeolnak 500 palit és nem mutogatják magukat, hanem olyan visszafogott réteg
máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

ez lehet hogy egy újabb kifogásnak fog tűnni, előre is elnézést


de nem szoktam közösségi oldalakon ráírni lányokra, csak facebookon vagyok fent de ott sincs rólam egy darab kép sem (ha ott írnék valakinek szinte biztos hogy nem írna vissza, talán le is tiltana)

máj. 8. 21:12
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
13 akkor hogyan ismerkedsz online?
máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azt kell meglépni, hogy valahogyan kezdeményezz. Vagy online, vagy élőben, csak valahogy kezdd el és utána menni fog.
máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a nézőpontod, de ha ráírsz egy vadidegenre egy sziával, megkérdezed a korát és elkezdesz vele beszélni, mitől félsz?


Ha kioffol senkit nem érdekel. Ismeretlen. Nem sulistárs, hogy leégj előtte.

máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az osztálytársaid neten. Az ismerőseik között keress szimpi csajokat és írj rájuk
máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

14

főleg itt és discordon


15

ez nekem nem megy.. semmi önbizalmam nincs

máj. 8. 21:23
 19/30 anonim ***** válasza:
61%
#18 szerintem abban, hogy bekövess 20 lányt és írj annak aki visszakövet semmi nehéz nincs és nem kell hozzá önbizalom! Szurkolok neked. Ha rámírsz küldök pár csajt aki csendesebb, korombeli(16 vagyok) és visszaírna szerintem.
máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
Annyi kérdés és válasz volt az ilyenekre, hogy az hihetetlen.
máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!