Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyírassak valami frizurát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyírassak valami frizurát vagy csak legyen rövid/kopasz ?

Figyelt kérdés

Melyik jön be jobban a lányoknak ? Vagy csak azon múlik melyik áll jobban ?

18F



2022. febr. 13. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi áll jól. Nekem ez a fontosabb.
2022. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

"Melyik jön be jobban a lányoknak?" - Minden lány más, ezért a kérdés ezen részére egyszerűen nincs helyes válasz.

"Vagy csak azon múlik, melyik áll jobban?" - Igen, ez a fontosabb.

2022. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
bajuszhajat az naon meno xddd
2022. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
hosszú haj, hosszú haj, és hosszú haj!!
2022. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem kopaszodsz durván már most, szerintem az a jobb, ha van valamilyen frizurád. Ha kopaszodsz, nyirasd le pár milisre

19/l

2022. febr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Menj el a Barber Shop-ba, és kérj egy pacek frizurát ami strigós.
2022. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Valamiért a 6-os válasz totál le lett nullázva: sejtem az okát. Kedves válaszadó, lehetne magyarul?

Két igét értek: menni és kérni, a névelők is stimmelnek, de a többi nem.

Nem frigósat akartál írni???

Egy boomer, aki lassan tényleg az, de ezt a szót már ismeri. :-D

2022. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

6-os vagyok. Kérj egy menő frizurát a borbélyodtól, és bízd a profizmusára magadat.

Nagy valószínűséggel több hajat vágott és látott készülés közben életében, mint szerény magad, aki azt sem tudja eldönteni, hogy kopasz akar-e lenni avagy sem.

Paradoxon a kérdésben, hogy a kérdező úgy tesz, mint akinek még soha senki sem vágta le eddig a haját, csak az édesanyja.

Rövid nyelvlecke következik.

Pacek = menő

Strigós = olyan, mint egy stricié (pozitív értelemben, hiszen egy strici tetszik a nőknek)

2022. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
27%

8#

A 7-es válaszoló vagyok, a kérdező helyett is köszönöm a válaszodat, kedves 8-as!


Ha ez így van, akkor teljes a keveredés: annyit kérdezett múltkor a fodrász tőlem, hogy "menőbe vágjam a pacekot".

Megegyeztünk végül. :-D

2022. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha aktuális a kérdés most is, akkor legyél teljesen kopasz, tökéletesen simára borotválva 😊
júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!