Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van más lehetőség ezeken kívül?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más lehetőség ezeken kívül?

Figyelt kérdés

Egy fiatal lány hol tud vele egykorú, értelmes fiúkat találni?

Tisztelet a kivételnek, de én azt látom, hogy manapság a 16-18 éves fiúk között alig akad "normális", aki tényleg jófej, hűséges, őszinte és nem egy perverz/hazug stb.

ember. Tudom, hogy léteznek normális srácok is, de őket nagyon nehéz megtalálni, és tippem sincs, hogy hol keressek. Már régóta szeretnék kapcsolatot, de csak azért, hogy legyen egy barátom nem jönnék össze bárkivel. Úgy szeretnék kapcsolatban lenni, hogy tényleg szerelmes vagyok a páromba és kölcsönösek az érzéseink egymás iránt. Viszont azt a folyamatot, hogy megtaláljam ezt az embert felgyorsíthatom úgy, hogy megpróbálkozom a társkereséssel. A sulim kilőve, az évek alatt rájöttem, hogy alig járnak oda normális emberek, akik mégis azoknak pedig már van kapcsolatuk. Bulikba nem járok, és lehet tévesen gondolkodom, de szerintem az olyan fiúk, akiket én keresek szintén nem járnak ilyen eseményekre. És mivel nincsenek olyan különóráim/hobbijaim, ahol velem egykorúakkal találkozhatnék, így ilyen téren sajnos ez sem játszik. Maradt az internet amit pedig több okból kerülnék, egyrészt nagy esélye van annak, hogy átvernek, vagy hogy nem találok olyat, aki a közelemben lakik, másrészt inkább a személyes ismerkedés híve vagyok. Tippek esetleg, hogy hol találhatok velem egykorúakat?:)



2021. dec. 27. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Olyan közösséget kellene keresni, ahol nagyobb az esély a normális, nem nihilista, nem bulizó fiatalokra lelni.

Pl. Önvédelmi sport csoport, mint a K. Maga, társastánc, néptánc, kerámia, grafika, természetjárók, stb. A művelődési házak hirdetnek ilyen programokat. Nézz körül bátran, nyitottan, lazán.

2021. dec. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vannak önismereti, amatőr színjátszó csoportok, múzeumlátogató, irodalmi csoportok is. Ne szorongj ilyesmitől. Gondolj arra, hogy “minden embernek van valamilyen tarkamacskája”, ahogy a szólás mondja, csak nem beszél róla.

Értelmes vagy, nyitott vagy, tele jó tulajdonságokkal, nyitottsággal a szépre, értékes életre.

A valós életben kereskedj, ne a torzító virtuális világban.

Hajrá!

2021. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokan írtak privátban is, nekik is köszönöm! :)
2021. dec. 27. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!