Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Foglalkoznátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 3 hete hogy ismerkedek egy fiúval. Mindketten 18 évesek vagyunk. Ő fiatalabb is több mint fél évvel tőlem, e hónapban lesz 18. Eddig 3szor találkoztam vele,mert sajnos az ő családjában is lett kovidos beteg, és az én családomban is. Rendes velem, törődő, talikor is mindent ő fizet stb. De az a bajom hogy ő már első talin is azt mondta nekem,hogy ő soha sem iszik. Erre 3 hét alatt minden hétvégén be van rugva, minden szombaton kb. 5 órakor elkezdik és buliznak otthon hajnalokig. Alszik fél1-fél2ig

Munkája nincs. Csak tervezi ha betölti a 18at gyárba megy. De zavar ez hogy tényleg minden hétvégén mióta ismerem buliznak, isznak. Ti foglalkoznátok vele a helyemben??????


2021. nov. 7. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Személy szerint én kerülöm az ilyen fiúkat, szóval nem, nem foglalkoznék vele.
2021. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert nem szeretek se inni, se bulizni. Nem jönnénk így ki egymással.
2021. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

1. nem, mert rendszeresen iszik, bulizik

2. nem, mert 3 hetes ismeretség mellett már kamuzik

2021. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Személy szerint el járnék vele bulizni, vagy ha éppen nincs kedvem, akkor otthon maradok és hagynám hogy menjen, csak viselkedjen normálisan. Másrészt nem hagynám hogy ő fizessen helyettem, engem nem meg venni kell.

De ha téged ez zavar, akkor hagyd a fenébe. Mondjuk az is szép, hogy már az első talin hazudott neked, szóval nem lehet valami megbízható figura.

2021. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Én is ezt csináltam annyi idősen mint a gyerek,pár évig ment is,így qrtam el az életemet.Szóval én a helyedben messziről kerülném az ilyen embert,nemhogy még akarjak is vele egy kapcsolatot.
2021. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Remek úton halad a kiégés, az alkoholizmus és a későbbi depresszió irányába. :)
2021. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
89%
Mindenképp kerülném első találkozásnár már kamuzni, hogy is fogalmazzak...bunkóság és mindig bulizni, piálni hát gyönyörű.
2021. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Hazudik,nincs jövőképe. Szerintem akkor jársz a legjobban,ha hanyagolod ezt a témát és tovább állsz.
2021. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Hát én pont ilyen voltam annyi idősen, csak az a különbség hogy nem aludtam délig hanem keltem 9-10kor maximum. Most viszont van egy (már bocsánat, de) kųrva jó állásom, családom, mindenem megvan amit az élettől vártam. Szóval maga a bulizás magában nem rossz. Az lehet zavaró, hogy hazudik, de ezt te tudod hogy téged speciel mi zavar. Ha zavar akkor nincs értelme vele ismerkedni, ha nem annyira akkor lehet hogy van.
2021. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindketten 18 évesek vagyunk, én 18 vagyok, ő meg 17 éves, hehe ezt jól megfogalmaztad kérdező :)
2021. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!