Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne olyan lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne olyan lányokkal ismerkedni akik komoly kapcsolatot akarnak? 18/f

Figyelt kérdés
annyira gáz hogy nincs olyan lány (legalábbis én még nem láttam olyat) aki nem egy r!banc. hetente váltogatják a f@szt, kiélik magukat. hányok tőlük
2021. júl. 28. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valld be, ha meglenne a lehetőséged (=jól néznél ki, sármos, megnyerő fiú lennél), te is, legalább egy kis ideig, de te is váltogatnád a csajokat, ha nem is hetente.


Érdemes az önismerettel kezdeni. Ha ide ismerkedéssel kapcsolatos kérdést írsz, feltehetőleg te sem vagy túl sikeres a lányoknál.

Az első lecke az, hogy te sem vagy egy szent, illetve egy tökéletes ember. "Csak" bizonyos igényeid nincsenek kielégítve.


Ettől alapesetben viszont nem leszel se rosszabb, se jobb (!!!) ember. A belőled áradó gyűlölet viszont már más kérdés.


F

2021. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"te is, legalább egy kis ideig, de te is váltogatnád a csajokat, ha nem is hetente."

engem a szex nem izgat. egy társra vágyom aki szeret

2021. júl. 28. 19:46
 3/8 A kérdező kommentje:
általánosban láttam utoljára visszahúzódó, rendes lányt de mára mindből plázak#rva lett
2021. júl. 28. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nana, azért ne általánosítsunk. Való igaz, hogy ma nincs sok kedves, nem visszaélős lány, általában ezek ritka esetek. Viszont ugyanez van a fiúkkal. Náluk is csak ritka számba mennek az előbb felsorolt tényezők. Úgy el van cseszve ez a mai világ, ahogy van.
2021. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
47%
Nem izgat a szex? Azt tudod hogy az a lányoknak is fontos, igaz? Még egy normális lánynak is. Ha aszex vagy, akkor szintén aszex lányt keress.
2021. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok aszex, rosszul fogalmaztam. ha ki akarok elégülni elinzétem magamnak
2021. júl. 28. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti félre értitek szerintem.Nem aszex csak nem ez az első szempont neki.

A lányokat pedig nem kell általánosítani vannak kivetelek.Azért viselkednek ugy ahogy mert a visszahuzodokra mindenki szarik.Duff-ok lesznek beloluk vagy csak szimplan átneznek rajtuk.Ez egy verseny.Nem kapsz jot ha nem vagy jo.Emellett leneznek ha nincs baratod.Ha pedig kitartasz a szerenysegnel es visszahuzodasnal te leszel a "fura csaj" vagy a "csendes aki túl ártatlan".

2021. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, teljesen igazad van
2021. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!