Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmutatjátok a farkatokat ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutatjátok a farkatokat ha azt kéri a lány?

Figyelt kérdés
Vagy tényleg elképzelhetetlen hogy valakinek döntő legyen a farok kép? Sajna egy nagyon helyes srácnak volt nagyon ronda. Akkor rájöttem hogy én nekem a farok a döntő nem más :D De a pasik meg betojnak ha ezt bedobom.
2021. júl. 13. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A farok kép csak egy izgalmat ad, döntő szerepe nagyon nincs.

A kérdésre válaszolva: Csak akkor küldök lánynak farok képet, ha megbízom benne, ha már hosszabb ideje ismerjük egymást és ha képcseréről van szó, vagyis ha én is kapok valamit tőle.

2021. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező mit takar ez a nagyon ronda farok? Hogy nézett ki? A kérdésedre válaszolva igen megmutatnám, bár szerintem a képek nagyon csalókák lehetnek néha.
2021. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Megmutatom ha megkérsz rá :)
2021. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Itt kérni se kell, azzal mutatkoznak be. Szia, Pistinek hívnak és egy fasz vagyok. És csatolnak egy képet magukról.
2021. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Én nem.

Ha fel akar izgatni, akkor élőben is megtudja nézni.

2021. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Látom sok a pervez, aztán majd csodálkozik, hogy szakítás után kikerült a napiszarra ;)
2021. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem jogos. Nekem is döntő, hogy milyen a lany ruha nélkül. Mondjuk nekem az arc is nagyon számít.

Szóval ha ezt kérne tőlem egy lány ismerkedésnél persze miért ne.

2021. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Én akkor is megmutatom ha nem kéri
2021. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

#6 egy farokkép nem fog kikerülni a napiszarra, mert nincs hozzá arc. :D


Volt 1-2 csaj, aki látott már képet az enyémről, mert kért, persze én is láttam mindent róluk (bár nem kértem). :D

2021. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 manly ***** válasza:
67%
Ha kéri akkor igen.
2021. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!