Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Animés lányok, ti mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animés lányok, ti mennyire vágytok társra?

Figyelt kérdés
És milyen legyen az a társ? Mennyire fontos, hogy animés legyen?
2021. júl. 2. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Örülnék neki, ha ismét olyan barátom lenne, aki (legalábbis) nem köpköd rájuk, hogy b.zi kínaimese. De nem túl nagy mérvadó, sok más téma van, amiben lehet nyilatkozni és közös pontot találni..nyilván azért megdobbanna a szívem, ha tudnám valakivel közösen nézni :DD

Az meg, hogy általánosságban nézve milyen legyen..hasonlítson rám, én személy szerint nem vagyok híve annak, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Bár az lehet jó dolog, ha van kivel értelmesen vitázni, vagy csak simán egy másik jellemet megismerni, de amikor megfeledkezel magadról, akkor az óriási szakadékokat tud vágni kettőtök közé.


16 ("jaj-de-megtapasztalta-az-életet) L

2021. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért lenne nagyon jó, mert van valami közös pont. Főleg az elején ebből a témából nagyon jó beszélgetéseket ki lehet alakítani. Plusz én nagyon örülnék ha hasonló érdeklődési körünk lenne :D De nyilván nem azt nézem elsőre, hogy most néz-e animét vagy sem, van olyan barátom aki egyenesen utálja :) Nem is erőltetem rá, hogy szeresse 16/L
2021. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én animés lánnyal ismerkednék 17f vagyok nemsokára 18
2021. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vágyom társra, csak ha nagyon hasonlít egy anime karakterre, hehe
2021. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Az a baj az animés lányokkal hogy csak a tökéletes kinézetű fiúkat nézik mert hozzászoktak ahoz az animékbe
2021. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez egyáltalán nem igaz, az összes animes lány nevében mondom •〰•
2021. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az animés lányok is ugyan olyan lányok, csak őket épp az anime érdekli. Igen, ők is szeretnének társat.
2021. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én animés fiú leszek de sajnos soha nem lesz barátnőm
2021. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát igazából kinézetre nincsenek nagy elvárásaim(nem csak a tökéletes fiúk érdekelnek kockahassal). Az meg csak egy plusz pont ha ő is nézne animéket, de annyi is elég hogyha néha összebujunk és néz velem néha egy-egy részt. És én pont az a lány vagyok aki nem igényel annyi törődés ha egy héten csak egyszer találkozunk bőven elég (és hamar meg is unom az embereket ha sokat vannak velem ) szóval igen szeretek egyedül lenni.
2021. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

#9: Szimpatikus lennél, leszámítva az utolsó gondolatmenetedet.

Nem vagyunk egyformák, persze.... de hogy a fenébe lehet valakit "megunni", akit szeretünk? Ha ez így van, akkor az nagyon távolról sem szerelem.

De bízom benne, hogy találsz valakit, aki csak kéthetente néz feléd.

2021. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!