Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon bejövök neki, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki, vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy kicsit hosszú leszek. Próbálok mindent leírni. 2020. szeptemberben iskolát váltottam. Van egy fiú (most legyen Jani) és első látásra megtetszett. Az első napon vele beszélgettem, minden tök buli volt. Év elején még szemeztünk is, mindig rámmosolygott. Utána abbamaradt. Még amikor karantén volt, elkezdtünk beszélgetni, és többször is célzott arra, hogy jól nézek ki. Aztán előkerültek a 💙 szívek, ő küldte először. Odatette, hogy just friends btw.

És mondta h bármi van csak írjak neki, mindenben számíthatok rá. Volt olyan, hogy 4 órát beszéltünk. Szerintetek bejövök neki?



2021. máj. 27. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak barátként tekint rád, de ha úgy érzed, hogy nem, akkor kérdezd meg tőle
2021. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A "just friends btw" kifejezéssel egyértelműen arra utalt, hogy barátként tekint rád.:)
2021. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ te barátságot akarsz-e vagy többet. Ha többet, akkor lehet érdemes lenne beszélni vele, hogy mi a helyzet köztetek és letisztázni vele amit tőlünk kérdezel, amire mi nem fogunk tudni válaszolni. Neki kell mondani, hogy úgy érzed félreérthetően beszél veled néha, nem mint barát, ezért nem tudod mit szeretne. Úgy fair és őszinte, hogy akkor elmondod neki hogy te többként nézel rá mint barát, még ha ott van a visszautasítás esélye is és hogy utána lehet nem beszéltek már, de azért egy hazug kapcsolatnál jobb.


Ha nem akarsz többet, akkor pedig azt lenne jó megbeszélni, hogy észrevettél pár furcsa megnyilvánulást tőle, ami neked már sok és nem fér bele a barátságba. Ezek szeretnéd ha nem jönnének elő, mint pl. (...elmondod mi az ami zavar), mert barátként tekintesz rá. Kérdés neki ez elég-e, akarja-e így folytatni, ezt majd átrágjátok.


Gondolom tetszik, de azért leírtam a másik verziót is.

2021. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tiniknél nem lehet tudni, de még felnőtteknél is rengetegen játsszák azt, hogy barátságot imitálnak, abban reménykedve hogy így majd közelebb kerülnek a másikhoz és beléjük szeret idővel.
2021. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyen helyzetben, és korban igen. Szerintem bejössz neki. Hajrá a megszerzéséhez!😉😉😉
2021. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te küldd neki ezt: "❤️ don't be just friends, BTW. ;)"


Aztán figyeld a reakciót. Ha aszondja, hogy "eww", akkor írod neki, hogy "HA, pranked, bitch! XDDD". Ha meg örül, akkor nyilván nyertél.

2021. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha az utóbbit csinálod, akkor érdemes felvenni videóra a chatet, hogy majd tudd bizonyítani "hogy tényleg csak tiktokra kellett"
2021. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!