Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok beszélgetni lányokka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beszélgetni lányokkal,mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szeretném,hogy a lányok komolyan vegyenek,viszont vannak problémáim. Kommunikáció terén béna vagyok. Van amikor próbálok vicces lenni,de többnyire idiótának látszok olykor.Ha meg próbálok csibészebb lenni,akkor félek kudarcba fullad a beszélgetés vagy valamit elszúrok és megsértem vagy valami.Meg pár szavas mondatok jönnek meg,hogy:"Aha,ja,igen,oke,nem baj az". Lehet én szúrok el valamit,ha igen mit? Hogy legyek úgymond csibészebb?


Mert volt már úgymond kapcsolatom,de úgy jöttem velük össze,hogy bókolgattam,igyekeztem aranyos lenni velük,szerették is. Valamelyikkel összejött csak ugye nyilván nyálas voltam számukra,ezért meg is volt a hozzáállásuk felém.Úgymond papucsnak néztek egy idő után.


Szeretném,hogy komolyan vegyenek,mivel írogattam jó párral,de egyik sem volt komoly,pedig onnan szeretnék kapcsolatot. Szerintetek összejön vagy haggyam? Mert pár ismerősömnek is összejött csak nekem nem. Most írogatok párral,remélem lesz valami


17/f



2021. ápr. 24. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
“ Most írogatok párral,remélem lesz valami” Ez folytasd gyakorolj majd belejössz, kommunikációs készségeidet, csak gyakorlással, tudod fejleszteni.
2021. ápr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Fiam, nehogy már a nyúl vigye a puskát.
2021. ápr. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy elnézem a mostani fiatalokat, tök egyszerű a dolog. Csak azt kell mondogatni, hogy more, more, more. Meg bőgetni a cigány hifi tornyot.
2021. ápr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy, mint egy más emberrel.
2021. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Figyeld meg, hogyan közelítenek a barátaid, osztálytársaid, fiatal munkatársaid a lányokhoz.

Szerezz barátokat és velük együtt menjetek csajozni.

Ne úgy gondolkozz, hogy úgysem sikerül, hanem úgy, hogy sikerülnie kell.

2021. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy mit mondassz, hanem hogy miként mondod. Látszik, hogy komolyak a szándékaid, ha magabiztos vagy. Pl.: Határozottan hívd el a lányt egy kávére/fagyira, illetve a véleményedben is legyél biztos. Legyél laza is, feszülten nem fog menni. Az erőltetett viccelődés sem fog menni. Akkor jó egy poén, ha adja magát a helyzet, és arra reagálsz. Mindenből nem lehet viccet csinálni.
2021. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*kávéra
2021. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanács: sok csajnak számít az ismerkedésnél, hogy milyen a helyesírásod. Egyesek azt gondolják, hogy következtetéseket lehet levonni a helyesírásból az intelligenciára, olvasottságra, műveltségre vonatkozóan.


Hogy ez mennyire igaz, az nem eldöntött :D de tapasztalataim szerint sok lány gondolja ezt.


Próbáld meg fejleszteni...

2022. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na hat ez mar egy eleg regi kerdes :D


Ezzel a problemaval nem szenvedek már.

2022. márc. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!