Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten bi vagy leszbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten bi vagy leszbi lányok hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom most a járvány idején hol tudnék lány létemre lányokkal ismerkedni. Interneten próbálkozom de még senkivel sem akadtam össze és igazából nincs is sok jó felület erre. Konkrétan társkeresőre nem akarok menni, olyan mélyre még nem süllyedtem, inkább veszélyesnek találom mint hasznosnak. Bárkinek bármi bevált dolog? Vagy esetleg itt van valaki?

17/L



2021. márc. 24. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz, hogy nem szeretnél társkeresőre menni, de én is ott találtam rá a páromra(leszbikus vagyok). Szerintem gondold át nagy baj nem lehet belőle.:)

Sok szerencsét!

2021. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Főleg úgy, hogy most a vírus miatt amint már írtad nem lehet sehova menni.:/

2021. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy lányt keresel annyira nem tűnik veszélyesnek. Egyébként most a korona vírus miatt rengetegen vannak társkeresőn. Meg bőven vannak akik, kiírják az instájukat szóval ott is lecsekkolhatod valódi-e a személy, ha emiatt aggódsz (amit persze megértek lányként).
2021. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen társkereső? Tinderről csak rosszat hallottam, meg amúgy is félnék hogy ismerőseim között kitudódna... De amúgy az lesz a vége, hogy majd próbálkozom ilyesmivel
2021. márc. 24. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziaa en egy idoben fennt voltam tinderen es kitudodott ismeroseim kozott,hidd el nem olyan veszes nyugodtan probalkozz szerintem. En vegul letoroltem mert senkivel nem jottem ki nagyon jol😅-19L/L
2021. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért igazad van,de vigyázni kell,mert egy nyilvános oldalon nyilvánosan használhatják a képeidet és stb..
2021. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!