Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen besz@ri? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen besz@ri? csak nekem van ilyen abszurd gondolataim? Az elöbb emlitet dolgokon hogyan tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Elöször is,nem vagyok valami helyes,és izmos se vagyok.Modjuk divatosan öltözködök,de szerintem utobi a lányoknál nem mérvadó,lehet akár milyen ruhám,ha nem tetszek a kiszemmelt lánynak, akkor akár a göncömet, a hajamra ,kenhetem.

Írtam ,hogy abszurd gondolataim vannak itt úgy értetem ,hogy minden lány,ki már egy kicsit igényesebb a megjelenése *(, mármint szépp ruhákba jár,lakoza a körmét, és talán fell rak magára,egy kis sminket

A teste arányos itt gondolok arra ,hogy nem olyan vékonyka


[link]


Pl az itt jelen lévő holgy teste nagyon szimpatikus)


*szoval annak egy nagyon helyes pasi kell,bomba testel nagyon jó humoral.Vagy egy gazdag pali,aki tudja finanszirozni,a lány kiváltáságait most lehet engem utálni de ezt én így gondolom..de szertnék ezzen változtatni,mivel ez nagyon le alacsonyito a nőkra nézve, am 17 éves vagyok és még egy csajom se volt. 🙁


És nem szertnék,olyan lányal járni aki le huz engem,és csak azért kellenék neki,mert tudom támogatni őt pénzügyileg.Olyanal sem kihez nem vonzodok sexuálisan nekem a fent leírt lányok tetszenek külsőleg és legyenek normálisak az érték rendbjei csak én biztos nem jönnék be neki

De írhatjátok teljesen jogosan ,hogy adjam lejebb az elvárásimat meg ne mennyek a külsőre stb..

De de a külső is fontos, de teljesen megtudnám érteni ha egy lány inkabb egy helyesebb pasit választana.Mert hát neki vannak elvárásai...szoval hogy tudok lenni vonzo pasi ??milyen viselkedési formátumot tanúljak el?? És ilyeneket ne írjatok ,hogy legyek határozotabb,férfiasabb stb mert ebben nincsen,semmi konkrétum köszi ,hogy a végére értel, és megszánsz egy segitőkesz kommentel!


2021. febr. 23. 23:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azért ha vannak más embereknek normális tanácsai az ne tarcsa magában....

10esnek:Azért ezt

könnyü írni ,hogy Kevesebb duma, több tett

Erre igazábol reagálni sem tudok..de azért azt meg kérdezném több tett alat mit értesz?



8asnak ha már a 10esnek is válaszóltam téged sem hagylak ki..most örűlsz magadnak,hogy ezt leírhatad?


6os kösszönöm válaszod!de soha nem érztem magam elég vonzonak egy viszonylag szép lányhoz

De remelem ,hogy majd a jövőben ez a gondolkodás modom majd változni fogg



5osnek köszönöm a válaszod mégegyszer bár minden nő így gondolkodna vagy legalább azok kik nekem tetszenek

2021. febr. 24. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!