Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ronda vagyok? Lán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ronda vagyok? Lányok valaki mondana véleményt?

Figyelt kérdés

Küldök képet facebookon esetleg instán. Azt mondják sokan, hogy ronda vagyok és nem tudom mit változtassak.

Előre köszönöm szépen!

23f



2020. dec. 8. 10:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

ha rondanak erzed magad akkor felesleges kepet kuldened. Ugyanis a szem, a lelek tukre. Ha ezt eldontotted akkor fust.

Reg rossz, ha masoknak kell megmondani, hogy erezzem magam a tukor elott, mondvan ha a vilag elfogad, akkor en is elfogadom magam. Jezusom

2020. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez az én nem érzem rondának magam. Ez egós, de szerintem jól nézek ki. De a lányoknál nincs sok szerencsém és tanácsot szerettem volna kérni.
2020. dec. 8. 10:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de idegeneknek nem fogom kiadni a Facebookom.

Itt is tudsz küldeni, csak töltsd fel mondjuk a kepfeltoltes.hu-ra és küldj linket privátban.

2020. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2020. dec. 8. 10:32
 5/14 anonim válasza:
Szerintem kimondottan helyes vagy. Valami más gebasz lehet, ha a lányoknál nincs szerencséd. 35/L
2020. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2020. dec. 8. 10:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem nem nyílik meg a link 😬

De ha tényleg nem a külsőddel van baj, akkor a viselkedésben kell keresni a problémát.

2020. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem se működik a link. Azt írja, hogy az oldal nem létezik. Tudnál mégegyet küldeni?
2020. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
5-ös vagyok, most már nekem is azt írja ki h az oldal nem létezik. De egy kimondottan helyes srác volt rajta.
2020. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a linket, sikerült megnyitni.

Szerintem átlagos vagy, nem bántásból, de tipik mai tucatkülsejű. Viszont pont ezért nem hinném, hogy ezen a téren lenne veled gond, az ilyen pasik csomó korban hozzád illő lánynak tetszenek. Inkább tényleg a személyiségben, viselkedésben keresném.

2020. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!