Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyesmit hogy hozzam fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyesmit hogy hozzam fel egy beszélgetésnél?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám felhozni ismerkedésnél hogy brony vagyok? Titkolni nem szeretném, de rosszul esne ha elutasítanának miatta. Barátaimnak nem mondom el, mert félek hogy kiröhögnek.

Titkoljam inkább az egészet?


16/f



2020. okt. 4. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha aktívval ismerkedsz, neki még tetszhet is :)
2020. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem van olyan lány aki még aranyosnak is találná :)
2020. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez olyan fontos lenne ismerkedésnél. Egyébként szerintem aranyos :D
2020. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek utána kellet néznem ty bővítetted a tudás táram. Amúgy még jó is a mlp amikor a húgom kicsi volt megnéztem vele az összes részt + a filmeket. Jó kis mese sorozat bár a legtöbb lány az gyerekesnek fog tartani ha elmondod. Egyszer mondtam el a barátnőmnek hogy szeretem a régi ben10 sorozatot másnap szakított velem mert túl gyerekesnek talált. Szóval vannak ilyen dolgok. (A durva hogy mind a ketten animéket is nézünk szóval nem értettem miért akadt ki ezen.)
2020. okt. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy 19F
2020. okt. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Overgame58 válasza:

Nos, hát az a legnagyobb probléma a normális lányoknál, hogy a legtöbb hülyének tartana ha elmondanád hogy az Én Kicsi Pónimat szereted. Én csak akkor ajánlom az elmondását ha már ténylegesen szoros kapcsolatban vagytok. Csak gondolj rám....az én barátnőm úgy kapott el, hogy megtalálta ez én Rainbow Dash figurámat az asztalomon, ami még nem lett volna akkora baj, ha nem Pinkie Pie lett volna a hátterem a gépen :)

...de ezt persze te döntöd el...


Remélem tudtam segíteni

2020. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!