Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 21 éves pasi milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves pasi milyen autóval lehet menő nálatok lányok?

Figyelt kérdés
Egy régi 2004-es BMW E46 jön be jobban nektek, vagy mondjuk egy 2012-es Ford Fiesta. Ha egyik sem írjátok példát nektek milyen tetszik. Köszi.

2020. jún. 24. 14:51
1 2
 11/19 Stark2000 ***** válasza:
91%
Én 20 évesen nem rendelkezek még jogsival, bringával járok mindenhova (kb a szó szoros értelmében), érdekes mód még is van/volt barátnőm. Szerintem nem az autó lesz az elsődleges szempont ami miatt tapadni fognak rád a nők (ugyan ez igaz fordítva is). Bár ha ilyen kérdés felmerül benned, és 21 évesen nem tudsz saját ízlés alapján választani autót magadnak, akkor ott szerintem eleve nem a kocsi hiánya/milyensége miatt nem fog összejönni párkapcsolat. Inkább a személyiségeden dolgozz még.
2020. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Ford, de MUSTANG! :)))
2020. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
97%

Lehet, hogy szokatlan a hozzáállásom, de számomra egy férfi értékén nem növel semmit az, hogy van-e autója vagy nincs, és ha van, akkor milyen.

A komolyság, megbízhatóság, a felelősségtudat, az érett gondolkodás és az intelligencia nem kell ahhoz hogy valaki letegye a jogsit, illetve autót vásároljon.

Sokkal szívessbben döcögök a máv összehányt vonatain meg a 4-es 6-oson életem szerelmével, minthogy egy toxic emberrel suhanjak az Audi A8-cal.

Igen, tudom, hogy a férfiaknál mekkora státuszszimbólum az autó, de szerintem felesleges ezzel egymást nyomasztani. Vannak olyanok, akik pl. eü. probléma miatt nem vezethetnek, mégis megtalálják a párjukat.

21N

2020. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
98%
Olyan vicces, hogy milyen sok férfi azon pattog, hogy azért utasítják biztos vissza, mert nincs kocsija, mikor itt a bizonyíték, hogy a legtöbb nőt nem érdekli.
2020. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
A jó öreg Trabant-Zsiguli-Fekete Volga bármelyike megfelelne xD
2020. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Tökmindegy, leszarom a kocsiját, az pedig hogy valaki ezzel akar bevágódni nálam külöm taszító.
2020. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes... Én motorozom (650es suzuki) és soha sem érdekelt túlságosan, kinek imponál, kinek nem. Általában nem negatív, csak az idősebbeknek akik félnek az ilyesmitől. Több nőnek tetszik, mint amennyinek nem.

Azonban egy autóval ellentétben a motor több önmagánál. Benne van, hogy a szabadság szeretete, a sebesség szeretete, a bátorság megléte és egy kis társadalmon kívüliség.

Egy Bmw autó csak annyit mond el a tulajáról, hogy nem érdekli az ár-érték arány , helyette a társadalmi megítéltség a fontos.

2020. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Batmobile. De csakis az 1989-es. :D


Ez milyen elfuserált kérdés már megint? Mondják, hogy milyen idióták a mai nők, erre egy fiatal srác szentül meg van róla győződve, hogy nemhogy kiegyensúlyozott szociális kapcsolatokat, hanem normális párkapcsolatot eredményezhet az, hogyha a fő értékmérője az autója...

2020. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
24%
Kecskeméten a gyárban most tesztelnek egy új mercit. Ha kijön pár hét múlva, vegyél egyet és azt sem fogod tudni hány csajod lesz. :D de azt ajánlom kezdj el gyűjteni, mert 60 millánál kezdődik 😂
2021. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!