Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek hogy esne ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek hogy esne ha megtudnatok, hogy a legjobb haverotok kavar az exetekkel, akivel nem rég szakítottatok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekelne
2020. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
ANAMB
2020. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Használt játékokat adjuk az "árva gyerekeknek"
2020. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze, valamennyire szarul esne, meg attól is függ, miért mentünk szét, de összességében oka van annak, hogy szakítottunk, ha tudom, hogy úgyse jönnénk össze megint, akkor semmi értelme nem lenne belekötnöm ebbe. Attól, hogy köztünk nem működött, nekik még bejöhet.
2020. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha én szakítottam akkor nem érdekelne. Viszont ellenkező esetben a legjobb haveromnak tudnia kéne hogy szeretem a lányt már a szakítás ténye is szomorú így pedig elveszítenék 2 embert egyszerre. Nyilván nem lenne a srác többé a legjobb haverom.


Szerencsére ilyet csak a gusztustalan emberek tesznek és nincsenek ilyen barátaim. 🙂

2020. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi exeim alapján kicsit sem érdekelne, ültünk már úgy a legjobb haverommal egy asztalnál (+2 csaj) hogy konkrétan tudtuk hogy akivel ő van az exem és akivel én az ő exe. Inkább a lányoknak volt kicsit kínosabb de azok sem ránk haragudtak hanem egymásra xD
2020. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Annyi nő van, mint égen a csillag, az exeim meg csak a múltam részei.
2020. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Megesett. 15éve nem is beszélek az ipsével. Egy korosztály voltunk együtt nőttünk fel ,de valakinek az nem számít,me a luk hatalmassabb erővel bír. Hiába jött,hogy verjem meg,de mondtam neki minek,azé,hogy jobban érezze ő magát?
2020. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Figyelj, ha a legkobb barátod az exeddel kavar akkor az nem a legjobb barátod. Valószínűleg csak szeret veled hülyülni de minden lényeges dologban kiáll mellőled és valószínűleg nem sokba néz.Aki ezt megtesziaz nem barát szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2020. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
7%

Dehogy.

Én mindig a haveroknak dobtam az exet.

Jó érzés volt mindegyik esküvőn hátradőlni , hogy ez is meg volt.

Esetleg el tudod mesélni , te hogy dugtad meg , ezzel is növelve a szerencsétlen haver egóját.

2020. febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!