Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szerettek az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek az idősebb pasikban?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen azok, akiknek ez bejön. Működhet egy ilyen kapcsolat?
2019. dec. 18. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

Attól függ mennyivel idősebb és hogy milyen korban

Pl 13 évesen sok az plusz 5 év, de mondjuk ha már 20 éves a fiatalabbik fel, a másik meg 25 az oké lehet)

2019. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom, pont a kérdés lényegét nem sikerült megérteni. :D
2019. dec. 18. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán mit értesz azon, hogy idősebb?

Én régebben szerettem az idősebb pasikat (20,23 évvel idősebbek voltak). Egyikükkel volt csak komoly kapcsolatom. Az speciel nem működött, de annak más oka volt. Az idősebb pasik többsége pedig csak szórakozik a - sokszor halálosan szerelmes - apakomplexusos kislányokkal.

2019. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az tetszett bennük, hogy érettek, férfiasak. Sosem vonzódtam tinikhez.
2019. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hány évesek vagytok?

Idősebb alatt olyan 30+-ot értek.

2019. dec. 18. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg egy 36 éves férfi tetszik. Nehezen, és ritkán, de szerintem működhet egy ilyen kapcsolat, ha a lány elég érett, a férfi pedig elég türelmes és jó ember.

Én azt szeretem, hogy lélekben sokkal közelebb vannak hozzám, mint a korombeli fiúk, azokkal valahogy nem értjük meg egymást. Játszadoznak, ők sem tudják mit akarnak, nincs egy stabil személyiségük, mennek a többiek után. Nekem ez nem kell. Persze, én se vagyok olyan mint egy felnőtt, keresem még az utam, de egy felnőttel sokkal könnyebb megértetnem magam, és könnyebb mellette magamra találnom. Nem mellesleg ezerszer vonzóbbak :D

2019. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!