Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha 17 éves vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 17 éves vagyok, de még egyszer sem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Egy csendesebb, bezárkózottabb ember vagyok. Nincs túl sok ismerősöm, barátom meg pláne. Viszont akivel meg jóban vagyok, akivel beszélek még, azzal meg jó kapcsolatom van, mert érzelmileg próbálok mindenkit megérteni. Így akivel még beszélek, azzal már egy ideje tartom a kapcsolatot. De hiába van ezek között több lány is, szerelmes még nem voltam egyikükbe se, meg amúgy se senkibe. Ez mennyire normális? Minden más ember, akivel eddig csak találkoztam már nem egyszer volt szerelmes. Nem tudok senkit sem, aki olyan mint én, és még sosem volt szerelmes. Ez rendben van így, vagy akkor velem van a gond?

2019. júl. 16. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen ez, szerintem nyitok is egy üveg bort
2019. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

18 éves lányként volt már kapcsolatom és szűz sem vagyok, szóval túl vagyok az összes fontosnak vélt mérföldkövön, de szerelmes sose voltam. Szerintem képtelen vagyok rá. Pedig elég társasági ember vagyok, sok barátom van, járok bulizni, ide-oda, de már jó ideje az se történt, hogy valaki tetszett volna (nem csak a külseje, hanem a személyisége is).


Ettől független szerintem nincs veled/velünk baj, van aki nem romantikus alkat, nehezen lesz szerelmes, vagy csak még nem talált meg az igazi.

Lehetsz boldog és élhetsz teljes életet szerelem meg kapcsolat nélkül is.

2019. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!