Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes mégegyszer megpróbálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes mégegyszer megpróbálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Segítséget kérek tőletek

Pár héttel ezzelöt megkérdestem attol a lánytol aki tetszik nekem azt hogy lenne kedve eljönni velem egy fagyira nemet mondot azért mert holnap fizikából felel ami így is lett mosmár elkezdödöt a nyári szünet így érdemes lenne még egyszer elhívni vagy inkáb hagyam a fenébe az egészet?



2019. jún. 15. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A nem az nemet jelent, ha akart volna veled fagyizni megoldotta volna, vagy javasolt volna más időpontot.
2019. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor sem prolálhatom meg mégegyszer ha csak barátilag akartam?
2019. jún. 15. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajrá
2019. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent?
2019. jún. 15. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, furcsán jönne ki annyi szent, de latszik, hogy nagyon szeretnéd, lehet, hogy tényleg csak tanulnia kellett és most meg nem akar kezdeményezni, mert konzervatívabb lany. Én megpróbálnám, de tényleg utoljara.
2019. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!