Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok és kapcsolatot szeretnék, de nem megy könnyen az ismerkedés. Tudna valaki tippeket adni, hogy hogyan csináljam? Neten esetleg bulikban vagy merre, hogyan? A segítségeket köszönöm előre is. 😊



2019. márc. 31. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem szoktak fiúk leszólítani?! Jah várjunk, manapság minden fiú egy töketlen kis ******

Én még nem láttam csajt aki ismerkedést kezdeményezett volna. Neten az egyik legkönnyebb. Ott a töketlenek is rád mernek írni...

2019. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Nem igazán szoktak leszólítani ráadásul nem is vagyok külsőre túl szép, de pont ezért szeretnék én ismerkedést kezdeményezni. 😕

2019. márc. 31. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha suliba jársz, bizonyára vannak fiúk is.

Ha már dolgozol, bizonyára vannak fiúk is.

A szimpatikusnak tűnő fiú közelében kellene sokat tartózkodnod, láttatni magad, hogy felfigyeljen rád. Végső soron (ma már általánosan elfogadott, nem úgy, mint ifjú koromban) kezdeményezz Te. Ha nem veszi a lapot, kezdeményezz másik, harmadik ... fiúnál.

F.

2019. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod, megpróbálok én kezdeményezni, hátha összejön valami.
2019. márc. 31. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy nézel ki, de az biztos, hogy valakinek bejössz. Én garantálom!

Légy figyelmes és ha annyira te akarsz kezdeni, akkor a netet tudom ajánlani.

Sok őrült, homo, beképzelt, magamutogató, dick pic-es alak van, de ott is találhatsz értelmeset. Élőbe nem ajánlom, ott a fiú dolga. Te csak oda fogsz menni és azt se fogod tudni mit szólj...

2019. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség amit supersample antialiasing írt, de megint csak lehet le se esik neki, vagy majd fosik kezdeni akármit is...
2019. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Válasz a 6-osnak:

Ha a fiú a gyakori látások után sem kezdeményez a lánynál, akkor - ugyebár - az azt jelenti a lánynak, hogy a fiú nem figyelt fel rá - azaz nem érdekli a lány. Ekkor más személy után kell néznie a kérdezőnek. Ennyire egyszerű az udvarlás, ill. a partnerkeresés.

F.

2019. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Suliban vagy akármilyen rendezvényen, ismerkedni bárhol lehet. Viszont ha neked is nehezebben megy, akkor talán próbáld meg neten keresztül. Nem feltétlen társkeresőkre gondolok, hanem bármilyen közösségi oldalon, fb csoportokban, vagy akár itt is. :)
2019. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!