Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anya nem szereti a barátomat!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nem szereti a barátomat! Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,21 éves a barátom.. ha anya mondja hogy vigye el őt ide-oda,boltba stb,a barátom kérdés nélkül megteszi.. akkor itt is aludhat,de mikor nem kell anyának semmi,akkor meg nem engedi az együtt alvást,mondta hogy ne aludjon már itt mindig.. es ha egy valami olyat mond a barátom ami anyának nem tetszik,egyből mondja nekem hogy ne legyek a barátommal.. pedig nem szol semmi rosszat soha,meg segitokesz...
2019. márc. 14. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyud fél hogy elveszti a pici lányát :)

Hát ezt beszéld meg vele, mármint anyuddal, mit szeretne?

Hogy mindég bele akar e szólni a magánéletedbe? Mert akkor emlèkeztetnèd, egy év és 18 leszek,

És ha nem itthon alszok, akkor bizony a barátodnál :)


Kérdezd csak meg nyugodtan,mi a francokat akar még barátod tól?

Mert ha nem kedveli, akkor ne is furikáztassa a picháját boltba meg sehova....

Ezt beszéld meg vele.

Utána egy darabig nem biztos hogy egymáshoz szóltok anyuddal, de majd csak megjön az esze :)


Barátod rendes hogy elviszi anyud :)

Bár én ha elvittem volna az anyós jelöltömet, biztosan megbeszéltem volna ezt, persze kellő illedelemmel :)

2019. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 spok ***** válasza:
100%

Voltam a barátod helyzetében. Körülbelül megölte a kapcsolatunkat, végül szakítottunk is (bár nem ez miatt, de közvetetten szerepet játszott a dologban).

Szóval mindenképp meg kell vele beszélned, ez a legjobb amit tehetsz.

21F

2019. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Statisztikai kimutatást nem csináltam, de a fiataloknak általában az anyjukkal van baja. Ezek az anyák elváltak, özvegyek? Apa ilyesmikben nem foglal állást, neki mindegy?

Hogy válaszoljak is:

Mindenképpen anyáddal beszéld meg, de ne vonjad őt felelősségre, hanem szépen csendesen tárd ki előtte szíved, mondd el a bajodat. Semmiképp se feleselj vissza, mert még dacosabb, ellenzőbb lesz a tervedhez!!! Szerintem ezt tedd.

F.

2019. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Édesapám meghalt,nevelőapám van..
2019. márc. 14. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, együtt érzek veled!

F.

2019. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!