Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy közelebb kerüljek a lányhoz? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Most kerültem gimibe és az elmúlt egy hónapban az egyik évfolyam társam nagyon, hogy úgy mondjam érdekesen viselkedett velem.mindig köszön a folyosón, egy-két alkalommal amikor ugyanarra mentünk mellém jött beszélgetni meg hasonlók.És a múlt pénteki gólyabálon amikor odamentem az egyik volt 8.-as osztálytársamhoz beszélgetni (mivel az ő osztálytársa ő is ott volt) valami féltékennyé tevésről beszélt(nem nagyon figyeltem, de annyit kihallottam belőle) és azután ahányszor a haverommal mentem a folyosón akkor ilyen furcsán neki "cuppokatott" meg amikor elment megölelte.nem tudok róla hogy járnak, a srácot is megkérdeztem, és valójában engem érdekelne a lány, csak nem tudom hogy közeledjek felé jobban.Valami ötletet mondanának/mondanátok?
2018. okt. 15. 14:26
 1/2 anonim válasza:
Hívd el randizni. Ha igent mond tetszel neki ha nemet azt látod rajta hogy komolyan gondolja vagy csak húzza az agyad. Közbe hozzá is érhetsz tuti zavarba jön és ha nemet is mondana egész nap rajtad agyal majd. Utána meg észre veszed rajta hogy kellene e még próbálkozni vagy meg sem éri és felesleges.
2018. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, közönöm a választ!
2018. okt. 16. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!