Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöhetnénk össze?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnénk össze?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit pár napon belül egy hónapja ismertem meg a barátaim haverjai által személyesen.

Aztán később elkezdtünk beszélgetni messengeren és egy kis idő után randira is hívott ami nagyon jól sikerült.

A randin is jeleket adott, sőt meg is kérdezte, hogy milyen volt.

Utána is beszêlgettünk, viszont elég elfoglalt, így csak este tudunk beszélgetni, meg nincs nete sem.

Mindig kérdezi hogy milyen napom volt és hasonlók, de én is érdeklődöm felőle.

Múlthéten elhívott egy házi buliba, aztán le kellett mondania a végén, mert hétfőn vizsgázik és a hétvégén mindhárom nap vezetnie kell.

Már tudja azt, hogy nekem "tetszik" és beszélgettünk arról, hogy mindkettőnknek vannak szerelmi vágyai (ezt ne szexuális értelembem értsétek)

és mindketten betöltenénk egymás vágyát.

Viszont én már bele szerettem a fiúba és arra várok, hogy újra hívjon randira vagy esetleg mikor veti fel azt, hogy össze jöjjünk.

Ti mit gondoltok erről?

18/f és 17/L


2018. szept. 15. 08:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mikor beszéltél vele utoljára? Egyébként meg ha már dumáltatok erről és valszeg neki is tetszel, akkor szerintem te is nyugodtan elhívhatod valahová. Nem kell feltétlen randinak hívnod, legyen egyszerű kávézás vagy ilyesmi, aztán vesd fel a témát. Ha így sincs semmi, akkor vagy nem akar járni, vagy nincs ideje, bár ez szerintem csak egy kifogás.
2018. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogy ez kisiskolás jellegű,pedig mindjárt felnőttek vagytok.
2018. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!