Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy szuz lany hogy bir magaba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szuz lany hogy bir magaba bolonditani egy no csabasz fiut?

Figyelt kérdés

Van egy fiu mind ketten 17 evesek vagyunk.

En nagyon vonzodom hozza es tudom hogy o is mert mindik vissza talalunk egymashoz akarhanyszor ossze veszunk mindig vissza talalunk

Most mar el jott az a ido hogy csak magamnak akarnam ot es valahogy elerni azt hogy belem bolonduljon

Mivel lehetne ezt elerni?

Rengeteg novel volt mar es lehetne is en meg senkivel.

Velemenyeteket kernem szerintetek? Van eselyem?



2018. aug. 8. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy.
2018. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez rossz ötlet szerintem. Valószínűleg nem fog miattad megváltozni.
2018. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőcsábász fiúnak minden bizonnyal te leszel a következő trófeája.
2018. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Először is.. a szüzességnek semmi köze a csábitáshoz..Vannak emberek akik szüzek,mégis van bátorsaguk "csábitani"..legalább is az akarat ha megvan akkor az már pozitívum.Vannak emberek kik a szüzesség elvesztése nélkül is bátrak,motiváltak,optimisták.."egyszóval" Nem minden a szüzességről szól.Szóval ostoba kérdést tettél fel kérdező..bolondítsd el őt ha tudod,de ne legyen az eszedben az hogx jaaaaj de én szűz vagyok nem fog menni..
2018. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat igen elso valasz ado nagyon naiv vagyok😑 tudom😏

De akkor lenyegebe mivel birom magamba bolonditani mi az amivel meg lehet fogni egy fiut?

2018. aug. 8. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:
A kisugárzásoddal,jó benyomást ha keltesz nála,szimplán ha megtetszel neki akkor ő átveszi az irányitást.De ha nem vagy neki az esete vagy külsőleg vagy belsőleg (de szerintem külsőre mivel ha ő egy nőcsábász akkor biztos hogy a külső fontosabb neki mint a belső) szóval ha a külsőd megtetszik neki akkor akarni fog téged,viszont ha nem vagy az "esete" akkor tiszta feleslegesen igyekszel..Beadhatod a derekadat is,akkor is figyelem kívül hagy.
2018. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tetszem neki :) mert jon utanan akarhanyszor ossze veszunk es ismerem is ot aki nem erdekli azzal nem csinalja ezt :) meg azt is mondta mar hogy nem tudja hogy miert de akar csak hat utana talalkoztunk azota nem nagyon keres ha keres is nem ugy ir 😏 de ido kozbe labtorest is szenvedet lehet ez a oka?
2018. aug. 8. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:

amíg terpesztesz neki addig a tiéd, de egyszer mondj nemet akkor megy is tovább


de mivel nem szex kapcsolatot akarnál én hagynám...

2018. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Csak egy strigula leszel, mint a többi.
2018. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egy szokásos tévhit, hogy az ilyen fiúkat meg lehet szelídíteni. Nem, nem lehet, ne is próbáld, csak egy alkalomra kellenél neki, utána lépne is tovább. Nézd reálisan a dolgokat, az írás alapján csak te akarsz látni lehetőséget a dologba, miközben benne nem ébresztesz valószínűleg semmit, max csak mellékesen meghúzna egyszer, azt annyi.
2018. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!