Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Le mered írni egy titkodat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le mered írni egy titkodat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok. Én is leírom: Egy éve vagyok együtt egy fiúval, de a testvérébe vagyok szerelmes.

2018. júl. 29. 22:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, hogy leírtátok. És egyikőtöké sem olyan rossz, mint gondoljátok, ne nyomjon titeket.
2018. júl. 30. 19:05
 12/15 anonim válasza:
Mar nem vagyok szuz
2018. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Túl sokat ribiskedik a legjobb barátnőm és emiatt elkezdtem utálni őt ( ha abba hagyja minden a régi lesz)
2018. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Rányitottam egy fiúra pisilés közben, mert azt hittem az a kijárati ajtó
2018. aug. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon megvaltoztam es latom, hogy akiket regen a barataimnak tartottam, milyen altalam megvetett dolgokat csinalnak (ivas, drogozas...) emiatt elkezdtem csak felszinesen baratkozni veluk, tudod, kivul semmi baj, de belul nem szeretem oket. Mas baratom nem sok van, es messze lakik tolem, de egy ev mulva egyetem es kollegium
2018. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!