Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit tegyek? A többi lent van írva
Szerelmes vagyok egy lányba aki azonban még nem tudta kiheverni az előző barátját aki dobta 2honappal ezelőtt.Mi nagyjábol egy honapja kavarunk és én beleszerettem teljesen viszont ő nem képes teljes magát adni nekem. Az eddigi kavarás sem volt igazi kapcsolatnak nevezhető. Mivel nem tudta igazán odaadni magát mindig, ha értitek(nem szexre gondolok, az nemvolt meg)
A héten irta, hogy ő ugy érzi ezt egyébként nem először mondta, erre nem áll készen és inkább csak beszélgessünk meg talalkozgassunk meg ilyenek mert ennél.ő ugy érzi nem adhat többet.Azonban ezt már többször is mondta az elmúlt időben és mikor talalkoztunk akkor mindig jo volt és az ilyen bulikba pedig szinte teljesen elengedte magát velem.Es igy teljesen összevissza vannak az érzelmei meg az, hogy mit mond.Marmint azt mindig mondja, hogy ha velem van akkor mindig jo csak egyszerűen testileg nem képes odaadni magát viszont elvben ő sem akarja a dolgot elengedni...Illetve azt is mondta, hogy ha nem lenne ez a helyzet, hogy nemreg dobtak akkor már rég összejöhettünk volna.Eddig az volt a terv,hogy hagyjuk alakulni és én ugy erzem,hogy jobb is lett mint az elején volt.Azonban ő azt mondja ,hogy ez nincs igy vagyis most mondta ezt.Ezelott kint volt egy 2hetig kulfoldön és mielőtt kiment ugy váltunk el,hogy mindketten nagyon pozitív elményekkel és reményekkel,hogy jol alakul.Viszont most, hogy visszajott volt egy buli ahol smaroltunk meg hasonlok,egyutt aludtunk és masnap írt a kételyeiről meg hogy nem jo ez igy, de amugy ő sem engedné el a dolgot csak.egyikünk sem tudja mi a megoldás.Én nem tudom elengedni nem érzem,hogy képes lennék rá, főleg azert mert amikor együtt vagyunk annyira jo..Illetve azert sem mert igy erzek iránta. Még annyit tudnék erről irni, de ez lassan már regény csak egyszerűen egyik barátom sem volt ilyen helyzetben még és remélem itt valaki tud segíteni.Tapasztalat tanács vélemémy jöhet akinek van.Köszi előre is.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!