Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba, de nem merjük bevallani mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány...Osztálytársak voltunk, de én elmentem egy másik iskolába. Nagyon sokat beszélünk facebookon, a legtöbbször ő ír rám, olyan jeleket ad le, amiből azt tudom levenni, hogy ő is akar enegem.

Mindent elmond/elmondott magáról, egész életét, szerelmét stb...írok neki valami aranyosat, akkor azt írja, hogy deszeretlek stb...persze én is neki. Viszont se én se ő nem meri bevallani, hogy mit érzünk, mert félünk, hogy neadj isten vége lenne a nagyon jó barátságunknak.


Mit tegyek? Nagyon szívesen meghallagatnám a tánácsaitokat!


16/F



2018. jún. 13. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Állj a sarkadra mert te vagy a fiú, hívd el valahová és mond el neki az igazat mert valószínű hogy ő is épp erre vár! És ez barátságos cucc csak mese mert ahol eggyik szereti a másikat az már sehogy sem barátság pláne ha mindketten szeretitek egymást! Nem akarok veszmadar lenni de ha nem vallod be hogy tényleg szereted előbb utóbb megteszi más és akkor aztán lesheted a "barátságot"! Úgyhogy szerintem mond el neki mindenképp! Sok sikert hozzá! :)
2018. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 matezotar00 válasza:
Mond meg neki, hogy mit akarsz, ha nem kellesz neki akkor elküld és kész. Nem kell félni tőle.
2018. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!