Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, vagy csak fontos a számomra? [Többi lent]

Figyelt kérdés

15 és fél éves vagyok, a tanárom kb. 40.

Nagyon sokat köszönhetek neki. Életemben ő az első személy, aki éreztette velem, hogy fontos vagyok neki. Persze csak osztályközösségben. Igazából mindenki tudja, hogy nálunk én vagyok a kedvenc diákja. Nagyon boldog szoktam lenni, amikor ezt érezteti, pedig tényleg csak kis dolgokról van szó. (Megkérdezi, hogy értem-e, ha hiányoztam mindig kihív a táblához, s elmagyarázza az elmulasztott anyagot - ezt más diákkal nem teszi meg -, érdekli, hogy milyen jegyet szerzek nála, s egyedül tőlem kérdezte meg, hogy hogyan sikerült a központi, hova megyek tovább tanulni, s ajánlott iskolát, stb.)

Rosszul esett, amikor nem jött el a fotózásra.

Nem gondolok rá minden nap, nem fantáziálok róla, egyszerűen csak boldog vagyok, ha volt vele órám, és szomorú, ha nem vesz figyelembe.



2018. ápr. 5. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont annyi idős vagyok, mint te és nekem is volt ilyenbe részem. De aztán rögtön el is felejtettem ezt a gondolatot, mert hogy ezért a tanárt ki is rúghatják ha valami lesz a tanár és a gyerek közt, még a pletyka is sok. Szóval inkább ne fantáziálj róla és ne legyél vele boldog xD

Furcsa, de tényleg sajnálatos hogy egy 15 éves egy 40 évesről fantáziál. Felejtsd el!

Lehet a kedvenc tanárod, de azért ne menjen ez az egész a ló túloldalára. Pár hónap és gimibe mész, hamar elfelejted..

2018. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán jól esik hogy figyel rád. A leírtak alapján nem vagy szerelmes, csak egy máshonnan nem megkapott szeretet ő pótolja.
2018. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, írtam, hogy Nem fantáziálok róla. Nem akarok vele kapcsolatot, tudom, hogy ki is rúghatják emiatt, meg amúgy is.

Második válaszoló, köszönöm a kommented :)

2018. ápr. 5. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Te nem szerelmes vagy. A szerelem egy sokkal nagyobb dolog, amit csak akkor érezhetsz át, ha megtapasztalod. S ha szerelmes leszel, azt tudni fogod, hidd el. c:
2018. ápr. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Azt hiszem, hogy amolyan második apaként tekintek rá.
2018. ápr. 7. 00:20
 6/6 anonim válasza:
100%
Üdv a klubban!
2018. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!